Rádiový odpaľovač AC-04A, kompletná sada

Kód: ODP-AC-04-A-SADA
€24,67 €20,56 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Komfortná diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu. Set je vhodný pre použitie v ateliéri aj v exteriéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komfortná diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu. Možnosť nastavenia štyroch rôznych frekvencií.

Set je vhodný pre použitie v ateliéri aj v exteriéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov. Dosah medzi odpaľovačom a prijímačom je minimálne 20 m (dosah v uzavretom priestore: min. 10 m, dosah v otvorenom priestore: min. 20 m) a vďaka vysokofrekvenčnému prenosu (frekvencia 433 MHz) nie je nutná priama viditeľnosť medzi koncovými bodmi. Synchronizačný čas: až 1/200.
K fotoaparátu je možné vysielač pripojiť pomocou stredového kontaktu (sánky na systémový blesk) alebo káblom, ktorý nie je súčasťou balenia.

Prijímač je napájaný 220-240 V priamo z napájania blesku, vysielač je napájaný batériou 12 V s dlhou životnosťou (23A 12 V).

Prijímač

Prijímač AC-04A sa k zábleskovej hlave pripája synchronizačným konektorom 6,35mm a redukciou na 3,5mm, ktoré sú súčasťou balenia. Umožňuje prepojenie jedného odpaľovača a niekoľkých prijímačov.

Napájanie vysielacia časť: 12 V batéria typ 23A
Napájanie prijímacia časť: 220-240 V 50Hz (priamo z napájania blesku)

Tento set je možné rozšíriť o ďalšie štvorkanálové vysielače alebo prijímače (AC-04A, DC-04A, PT-04EN) z našej ponuky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: