Trvalé LED svetlo YONGNUO YN1200, 5500K

Kód: SVE-YN-1200-LED
Akcia
Značka: YONGNUO
€402,92 –20 % €321,40 €267,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Profesionálne LED trvalé svetlo (LED panel) Yongnuo 1200 s farebnou teplotou 5 500 K a svetelným výkonom 9600 LM, je ideálnou voľbou pre svietenie väčších scén. Svetlo je dodávané s magnetickými farebnými filtrami pre zmenu teploty.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED trvalé svetlo spoločnosti YONGNUO s deviatimi stovkami LED-diód a svetelným výkonom až 7 200 LM, ktorý môžete plynule regulovať.

Nové trvalé LED svetlo spoločnosti YONGNUO je vybavené supervýkonnými  LED-diódami (1200ks) so svetelným výkonom až 9600 LM. Výkon sa dá plynule regulovať buď priamo na svetle (môžete ovládať dva bloky po 600 diódach pomocou dvoch ovládacích prvkov) alebo na diaľku pomocou priloženého diaľkového ovládania alebo BLUETOOTH aplikáciou.

Toto svetlo nahrádza klasické trubicové alebo žiarovkové svetlá, oproti ktorým je efektívnejšie ale aj odolnejšie a trvácnejšie. Výhodou tohto svetla je aj stálosť vyžarovaného svetla, vďaka čomu sa nemení farebná teplota, čo oceníte ako pri natáčaní, tak pri fotení s viacerými svetlami naraz.

Vďaka použitej technológii je svetlo menšie a ľahšie, čo zaisťuje bezproblémové prenášanie a ľahkú manipuláciu, predovšetkým v teréne. Tomu napomáha aj možnosť napájania pomocou SONY akumulátorov tie nie sú súčasťou balenia. Svetlo môžete pri externom použití napájať štandardným AC adaptérom z elektrickej siete. Proti prehriatiu svetla zasahuje aktívne chladenie, ktoré zaisťuje dlhú prevádzku bez prehrievania a minimálnu hlučnosť svetla. Svetlo je možné pripevniť na statív prostredníctvom štandardizovaného závitu v jeho tele alebo ho môžete držať v ruke vďaka ergonomickej rukoväti. Súčasťou svetla sú dva farebné filtre pre zmenu teploty a diaľkové ovládanie, ktorým môžete jedno alebo viac svetiel plne ovládať na diaľku až 20 metrov, bez nutnosti vstupovania do scény a manipulácie so svetlami.

Hlavné výhody:

  • Odolnejšie a efektívnejšie oproti klasickým svetlám
  • Farebná stálosť vyžarovaného svetla 5500 K
  • Možnosť ovládania diaľkovým ovládaním s dosahom až 20 metrov- je súčasťou balenia
  • Možnosť zmeny farebnej teploty vďaka filtrom, ktoré sú súčasťou balenia
  • Napájanie prostredníctvom SONY batérie alebo sieťovým adaptérom
  • Vysoká životnosť LED panelu až 50 000 hodín
  • Nízka spotreba energie vďaka príkonu 36 W
  • Aktívne chladenie svetla - svetlo je dochladzované tichým ventilátorom, ktorý nie je pri spustený na smerovom mikrofóne počuť. Svetlo tak vydrží v prevádzke celý deň bez prehriatia a chladenie neruší zvukový záznam

 

Pozor: Batérie nie je možné v zariadení nabíjať a je nutné použiť externú nabíjačku. Batérie nie sú súčasťou balenia.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ploché svetlá
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Hybridné
Počet diód: 1200
Svetelný tok: 9600 LM
Farebná teplota: 5 500 K
Index podania farieb: Ra >95
Bluetooth ovládanie: Áno
Klapky pre smerovanie svetla: Áno
Difúzne filtre: Voliteľné - magnetické
Napájanie: 4x Batéria Sony NP-F / sieťový kábel
Uchytenie: Držiak do ruky a na statív, na spigot so závitom 1/4"
Diaľkové ovládanie: Áno
Váha: 1680 g
Rozmer: 345 x 230 x 64 mm
Obsah balenia: Svetlo, dve difúzne farebné filtre, diaľkové ovládanie, držiak pre uchytenie do ruky a na statív, sieťový adaptér

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: