Ateliérový hlboký dáždnik - dáždnikový DEEP softbox 130 cm

Kód: DES-SOF-130-DEEP
€87,60
Predaj ukončený
Extra hlboký dáždnikový softbox s odmímatelným difúznym plátnom s priemerom 105cm pre rovnomerné rozptýlenie svetla bez zmeny farebnej teploty. Je ľahký, pripravený na použitie za pár sekúnd a je vhodný aj do exteriéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová rada extra hlbokých softboxových dáždnikov s odnímateľným plátnom s odpruženou konštrukciou nájde využitie u každého fotografa. Odolné a kvalitné materiály umožňujú dáždnik použiť ako v ateliéri, tak aj mimo neho. Hlboký dáždnik má tvrdšie a presnejšie podanie svetla, než klasický dáždnik a odnímateľné difúzne plátno z neho robí univerzálny nástroj pre každého fotografa.

Softboxový dáždnik bez použitia difúzneho plátna slúži k rovnomernému rozptýlenie svetla - chová sa potom ako bežný strieborný odrazný dáždnik, ale podáva tvrdšie, rovnomerne rozptýlené svetlo. Dáždniková konštrukcia je obľúbená, pretože vďak nej sú dáždniky ľahko prenosné, skladovateľné a pripravené na použitie behom pár sekúnd - stačí ich len roztvoriť. Plátno zmäkčí a rozptýli svetlo, čím dosiahnete profesionálneho výsledku. U DEEP dáždnikov je použité špeciálne plátno so štruktúrou pre ešte lepšie výsledky.

Dáždnik je vhodný pre štúdiové, batériové aj externé blesky!

Priemer: 130 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Väčší ako 110 cm
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Priemer: 105 cm
Odnímateľné difúzne plátno: Áno, štruktúrované
Odrazová plocha: Strieborná
Vhodný do exteriéru: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: