Odrazový tianieci panel 90x180cm bielo čierny, rýchlorozkládací

Kód: ODR-CB-90-180
€59,60
Skladom (> 5 ks)
Bielo čierny odrazný tianieci, rýchlo rozkladací panel 90x180 cm je nadstavba klasickej odrazovej dosky. Tento panel využijete v štúdiu ku tienenie, eliminácii odleskov, alebo prisvetlenie bez zmeny farebnej teploty. Súčasťou panelu je otočná hlava pre uchytenie na štatív a presné nasmerovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odrazný tieniacej panel 90x180 cm - bielo čierny, rychlerozkládací

Odrazové dosky patrí medzi základné vybavenie každého fotografa a filmára. Odraznový / tianieci panel sa skladá z bielo čiernej látky, vypínacích prútov a kĺbové otočnej hlavy pre uchytenie na akýkoľvek statív. Vďaka tomu je zloženie aj rozloženie otázkou niekoľkých málo sekúnd. Celý panel je zabalený v prepravnom vaku, je chránený proti ničeniu a vojde sa do kazni, stredne veľké tašky.


Oproti klasickým panelom je tento ľahší a vďaka kĺbové hlave ho môžete natáčať do všetkých uhlov a polôh. Vďaka tomu ho nasmerujeme presne tak, ako v danú chvíľu potrebujete.

Čierna plocha krásne pohlcuje svetlo, vďaka tomu je ideálny na tienenie okolitého svetla a redukcii odleskov. Biela plocha slúži ako odrazová doska s veľmi jemným efektom a bez zmeny teploty farby.


Využitie plôch panelu:

Biela plocha - vyvažovanie bielej a ľahké prisvetľovanie s drobnou difúziou bez zmeny farebnej teploty odrazeného svetla

Čierna plocha - eliminácia odleskov, či tienenie

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Rozmery: 90x180cm
Farebné plochy: Biela, čierna
Rychlorozkládací: Áno
Uchytenie na statív: Áno
Kĺbová hlava: Áno
Otočná hlava: Áno
Obsah balenia: Kĺbová otočná hlava, vypínacie prúty, bielo čierne plátno, prepravný vak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: