Odrazový tieniaci panel 90x180cm bielo čierny, rýchlorozkladací

Kód: ODR-CB-90-180
€63,94 €53,28 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Bielo čierny odrazový tieniaci, rýchlorozkladací panel 90x180 cm je nadstavba klasickej odrazovej dosky. Tento panel využijete v štúdiu k tieneniu, eliminácii odleskov, alebo prisvieteniu bez zmeny farebnej teploty. Súčasťou panelu je otočná hlava pre uchytenie na statív a presné nasmerovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odrazový tieniaci panel 90x180 cm - bielo čierny, rýchlorozkladací

Odrazové dosky patria medzi základné vybavenie každého fotografa a filmára. Odrazový / tieniaci panel sa skladá z bielo čiernej látky, vypínacích prútov a kĺbovej otočnej hlavy pre uchytenie na akýkoľvek statív. Vďaka tomu je zloženie aj rozloženie otázkou niekoľkých sekúnd. Celý panel je zabalený v prepravnom vaku, je chránený proti zničeniu a vojde sa do foto tašky alebo stredne veľkej tašky.


Oproti klasickým panelom je ľahší a vďaka kĺbovej hlave ho môžete natáčať do všetkých uhlov a polôh. Vďaka tomu ho nasmerujete presne tak, ako v danú chvíľu potrebujete.

Čierna plocha krásne pohlcuje svetlo, vďaka čomu je ideálny na tienenie okolitého svetla a redukciu odleskov. Biela plocha slúži ako odrazová doska s veľmi jemným efektom a bez zmeny teploty farby.


Využitie plôch panelu:

Biela plocha - vyvažovanie bielej a ľahké prisviecovanie s drobnou difúziou bez zmeny farebnej teploty odrazeného svetla

Čierna plocha - eliminácia odleskov alebo tienenie

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Rozmery: 90x180cm
Farebné plochy: Biela, čierna
Rýchlorozkladací: Áno
Uchytenie na statív: Áno
Kĺbová hlava: Áno
Otočná hlava: Áno
Obsah balenia: Kĺbová otočná hlava, vypínacie prúty, bielo čierne plátno, prepravný vak

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: