Fotografický statív - tripod Coman Mini MT55 (260-1450 mm - aluminium), čierny

Kód: STA-COM-MT55-BLACK
€47,20 €39,33 bez DPH
Predaj ukončený

Malý stolný a cestovný statív Coman MT55, je vhodný pre použitie s mobilným telefónom (180mm max), fotoaparátom alebo vďaka pätici v držiaku aj externým bleskom! Statív sa hodí pre natáčanie, fotenie selfie, pre YouTuberov, pre zachytenie backstage videí alebo ako malý statív na LED svetlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rad kvalitne spracovaných hliníkových statívov COMAN MT55,  s guľovou hlavou, s možnosťou uchytenia fotoaparátov aj mobilných telefónov (s priloženým držiakom) sa hodí pre fotenie aj natáčanie.

Statív MT55, je možné využiť napríklad ako stolový statív pre vyhotovenie selfie fotografií, natáčanie YouTube videí alebo ako praktický držiak mobilu pri videokonferenciách. V neposlednom rade je statív vhodný aj pre profesionálnych fotografov a filmakerov, keďže s ním získajú možnosť zachytenia "backstage" fotografií či videí z ich práce - či už na mobilný telefón alebo na druhý fotoaparát / kameru. 

Tip: Na normovaný závit je možné uchytiť napríklad aj LED svetlá YONGNUO (napr. YN1410, YN300 air, YN600 air a ďalšie) bez nutnosti ďalšieho príslušenstva. Vďaka kĺbovej hlave je potom možné so svetlom lepšie manipulovať.

Hlavné výhody:

1) Statív je vyrobený z hliníka a má kovové ovládacie prvky
2) Oproti iným ministatívom je na svoju veľkosť stabilný, ľahký a skladný a zároveň unesie aj zrkadlovku so stredne ťažkým objektívom
3) Zámky jednotlivých teleskopických sekcií nôh sa zamykajú jednoduchým pootočením, takže je statív rýchlo rozložený aj zložený
4) V cene je aj držiak na mobilný telefón  s pružinovou poistkou proti vypadnutiu a s možnosťou horizontálneho aj vertikálneho uchytenia mobilu (dva závity na tele držiaku)

Coman patrí medzi popredných výrobcov profesionálnych hliníkových aj karbónových statívov, ktoré sú vhodné pre použitie v interiéri aj exteriéri.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické statívy
Označenie: MT55
Farba: Čierna - strieborná
Teleskopické časti: 5
Aretácia hlavy: 1-prvková
Max. priemer trubiek: 21 mm
Min. priemer trubiek: 9 mm
Max. výška (boomstand s ramenom): 145 cm
Výška monopodu: 145 cm
Min. výška (statív a zložený stav): 26 cm
Zložený stav: 26 cm
Hmotnosť záťaže: 0,5 kg
Nosnosť: 4,5 kg
Obsah balenia: Statív, prepravný obal, držiak mobilného telefónu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: