Flexibilný statív - tripod gorillapod 240mm

Kód: STA-GORILLA
€11,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Flexibilný statív gorillapod je ideálnou pomôckou pre uchytenie DSLR a akčných kamier, telefónov a príslušenstva ako sú externé blesky a LED svetlá na akomkoľvek povrchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gorillapod 240 mm


Gorillapod je špeciálny typ statívu, ktorý má flexibilné, ohybné nohy, vďaka ktorým je možné uchytiť prakticky kamkoľvek. Statív je vďaka svojim vlastnostiam ideálny pre uchytenie menších fotoaparátov, akčných kamier a mobilných telefónov, ale aj pre menšie príslušenstvo ako sú externé blesky a LEDková svetla.

Hoci gorillapod plní klasické funkcie malého statívu, najväčšou prednosťou je jeho využitie pre uchytenie techniky na menej dostupných miestach, tyčiach, stromoch, ... a nerovných povrchoch. Tomu napomáhajú gumové krúžky na nohách statívu, ktoré pridávajú adhéziu pri uchytenie na hladkých predmetoch. Statív je často využívaný aj ako držiak pri vlogování.

Hlava statívu je pogumovaná, aby sa nasadená technika nepretáčala, a vybavená 1/4 aj 3/8 skrutkou. Na statív je tak možné uchytiť akékoľvek príslušenstvo aj fotoaparát / kameru. Na použitie s mobilným telefónom odporúčame dokúpiť tento držiak telefónu na statív.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štúdiové stojany
Záruka: 24
Max. výška: 22cm
Min. výška: 5cm
Flexibilné - ohybné nohy: Áno
Uchytenie príslušenstvo: 1/4 kamerová skrutka s redukciou na 3/8
Váha: 45g
Nosnosť: 3kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: