Hybridné bi-color LED trvalé svetlo EF Panel 20 II, 2700-6500K

Kód: SVE-EF-20-II-LED
€85,39
Predaj ukončený

Druhá generácia obľúbeného malého LED panelu EF 20 s klapkami, difuzérom a nastaviteľnou farebnou teplotou v rozmedzí 2700 - 6500 K,  je skvelým svetlom pre natáčanie Vlog, reportážnych videí aj fotografiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jinbei EF II 20 - 2700 - 6500K, hybridný panel

Malé ploché LED svetlo z rady EF od výrobcu Jinbei. Svetlo je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí  vyžadujú vysokú kvalitu čipu, perfektné podanie farieb a možnosť natáčania aj na vyššiu FPS. Toto svetlo je možné napájať ako zo siete, tak z NP-F batérií, ktoré svetlo udrží v prevádzke 1,5 hodiny na plný výkon (v závislosti na kapacite batérií). 

Tip: Pri používaní na batérie k svetlu odporúčame  tieto NP-F batérie  s kapacitou 6600mAh.

EF II 20 je druhou generáciou tohto LED panelu. Oproti tej prvej má väčší rozsah nastavenia teploty chromatickosti (2700 - 6500K), prehľadný displej, ktorý zobrazuje nastavené hodnoty a pribudla tiež možnosť ovládania prostredníctvom diaľkového ovládača. Vďaka tomu je možné panel ovládať na diaľku alebo použiť v sérii s ďalšími modelmi z radu EF. 


Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 20 W, ktoré je možné regulovať od 1 do 100% po percente. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 200W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie. Tieto svetlá majú pasívne chladenie, ktoré zabezpečuje bezhlučnosť. 


Vlastnosti LED čipu

Na svetle sú použité vysoko kvalitné LED čipy, ktoré zaisťujú vysoký výkon a farebnú stálosť. Čipy sú aj na najvyššom výkone chladné a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel.  Životnosť čipov je viac ako 100 000 hodín.

Farba vyžarovaného svetla je premenlivá v rozmedzí 2700 - 6500K. Zmena teploty je plynule nastaviteľná v celom rozmedzí. 

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 95 / TLCI> 98. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videá s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania. 
 

Konštrukcia

Telo svetla je z tvrdeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na zadnom paneli svetla sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty. Svetlo je možné uchytiť do hot-shoe pätice aj na fotografický alebo štúdiový statív. Držiak svetla má zospodu integrovaný 1/4 'závit. 

Tip: Svetlo je možné upevniť na ministatív a je tak ideálnou voľbou na svietenie Vlog. 


Ovládanie svetla

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a môžete ho diaľkovo ovládať pomocou ovládačov  EF-RC . Dosah ovládania je 100 metrov. Vďaka tomuto systému je možné svetlá z Redy EF ľubovoľne kombinovať. Ovládanie svetla je možné tiež na zadnom paneli pomocou ovládacích tlačidiel. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ploché svetlá
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Hybridné
Výkon: 20W
CRI: Ra >95
Počet diód: 308
Svetelný výkon (0,5m): 4500 Lux
Teplota farieb: 2700-6500K
Nastavenie sily: 1-100%
Slot pre batérie: Batérie Sony NP-F / síťový adaptér (7,5V 2A)
Uchytenie: Hot-Shoe pätice s možnosťou náklonu, malý závit 1/4"
Diaľkové ovládanie: Áno
Životnosť čipu: >100000 hodín
Hmotnosť: 440 g
Rozmery: 185x158x40mm
Obsah balenia: Svetlo, difúzny filter, napájací adaptér

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: