Kruhové LED trvalé svetlo 5600K - Ring light - CN-R640

Kód: SVE-CN-R-640
€204
Skladom (3 ks)
Kruhové trvalé LED RING svetlo 49cm je ideálny nástroj pre portrétne fotografov. Svetlo vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a vďaka plynulej regulácii výkonu a svietivosti 3850 LM je určené pre profesionálnu fotografiu, kde nahrádza svetla o výkone 300 W.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kruhové trvalé LED svetlo je ideálny pre nasvietenie tváre,  teda je to aj ideálny nástroj pre portrétne fotografov. Možno ho ľahko použiť ako hlavný alebo doplnkové svetlo pri fotení fashion / beauty portrétov. Ring light rovnako ako Ring Flash vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a zároveň svieti objekt rovnomerne - čím bližšie je svetlo k tvári, tým viac sa jeho efekt prejaví. Cez svetlo možno nasadiť difúzne plátno, ktoré zmäkčí vyžarované svetlo.

Svetlo má pevnú farebnú teplotu 5600K (biele svetlo) a je použiteľné pre natáčanie alebo fotenie. Hodí sa aj pri natáčaní makeup tutorialov a ako svetlo pre líčenie pre každú Make-up Artist.

Ring je dodávaný vrátane ohybného držiaka na statív, ktorý je možné odopnúť a svetlo uchytiť aj iným spôsobom. Vďaka ohybnému držiaku možno svetlo uchytiť v akomkoľvek uhle presne tak, aby vyhovovalo Vašim potrebám. Svetlo sa napája prídavným adaptérom.

Svetelný výkon svetla je vďaka LED technológii porovnateľný so žiarivkami s výkonom 300 W.

Dodatočné parametre

Kategória: Kruhové
Záruka: 24
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Zo siete
Svetelný tok (LM): 3850 LM
Index podania farieb Ra: 95
Farebná teplota: 5600 K
Napájanie: 230V 50 Hz (adaptér)
Vonkajší priemer: 49 cm
Patica pre upevnenie na statív: Áno
Obsah balenia: Kruhové trvalé svetlo (Ring), difúzne plátno, držiak na statív (ohybný), napájací zdroj

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: