Newell KATHI MAX LED trubicové svetlo, 2500 - 9900 K, RGB

Kód: SVE-LED-KATHI-MAX
Novinka
Značka: Newell
€193,10 €160,92 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Newell Kathi Max je najdlhšie LED trubicové svetlo od tohto výrobcu s dĺžkou 120 cm. Kathi MAX ponúka nastaviteľný výkon a teplotu farieb v rozsahu 2500 K - 9900 K a režim RGB s 360 farbami svetla. K dispozícii je aj 21 preddefinovaných svetelných efektov. Závit 1/4″ poskytuje pohodlnú montáž a vďaka rukoväti svetlo dokonale padne do ruky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kathi MAX je najdlhší svetelný meč od spoločnosti Newell a našiel desiatky využití vo svete filmu a fotografie. Svetlo ponúka veľmi široký rozsah farebnej teploty (2500-9900 K) a nastavenia farieb RGB pomocou HSI, čo umožňuje filmárom plnú kontrolu nad odtieňom, sýtosťou a intenzitou svetla. Batéria s kapacitou 2500 mAh poskytuje až 70 minút prevádzky pri maximálnom jase. Newell RGB Kathi MAX ponúka až 21 prednastavených svetelných efektov. Ergonomické tlačidlá a podsvietený displej uľahčujú nastavenie parametrov a port USB-C umožňuje pohodlné nabíjanie doma aj na cestách. Svetlo môžete ľahko pripevniť na statív so závitom 1/4″ a umožňuje aj pohodlnú prácu "bez rúk".

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_08

 

Kľúčové vlastnosti

 • Široký rozsah nastavení teploty farieb (2500 - 9900 K)
 • Nastaviteľná úroveň jasu od 0 % do 100 %
 • Možnosť zmeny farby svetla v rámci farebného priestoru HSI
 • Nastavenie odtieňa (H), sýtosti (S) a jasu (I) od 0 % do 100 %
 • Zvýšená kapacita batérie (2500 mAh)
 • Až 70 minút prevádzky na jedno nabitie (pri maximálnej úrovni jasu)
 • Až 21 preddefinovaných špeciálnych efektov
 • Podsvietený displej na jednoduché ovládanie parametrov lampy
 • Ovládanie pomocou ergonomických tlačidiel umiestnených pod displejom
 • Možnosť montáže na 1/4" statív
 • Port USB-C na pohodlné nabíjanie svetla

 

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_16

Dĺžka 120 cm

Svetlo Newell RGB Kathi Max LED s pôsobivou dĺžkou 120 cm vám poskytuje neuveriteľnú tvorivú slobodu a je ideálne na filmové scény a fotografovanie. Jeho ľahká konštrukcia, ergonomická rukoväť a možnosť pripevnenia na statívy a držiaky so závitom 1/4″ z neho robia univerzálny nástroj pre kreatívnych umelcov. Zariadenie umožňuje hrať sa s farebným svetlom a vytvárať snímky technikou "maľovania svetlom". S Newell RGB Kathi Max objavíte nové obzory kreativity a vykúzlite ešte úžasnejšie fotografie a videá.

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_13

Nastaviteľná teplota farieb

Kathi Max umožňuje presné nastavenie teploty farieb od 2500 do 9900 K. Vďaka tomu môžete svetlo ľahko prispôsobiť prostrediu a požadovanej atmosfére vašich fotografií a videí. Záleží vám na klíme teplého letného dňa? Alebo chcete na svojich snímkach zobraziť chlad zimného rána? To všetko môžete dosiahnuť s lampou Newell RGB Kathi Max LED. Je to dokonalý nástroj pre fotografov a filmárov, ktorí oceňujú všestrannosť a chcú mať plnú kontrolu nad teplotou farieb svetla.

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_05

Kúzlo farieb

Newell RGB Kathi Max LED umožňuje nastaviť úroveň jasu od 1 % do 100 % a meniť farbu svetla v rámci farebného priestoru HSI. To vám dáva takmer neobmedzené umelecké možnosti a úplnú kontrolu nad svetelnými efektmi. Tri nezávislé parametre: odtieň, sýtosť a jas vám umožňujú vytvoriť tisíce rôznych kombinácií nastavení - od jemných pastelových farieb cez jemné osvetlenie až po výrazné a žiarivé farby.

Špeciálne efekty

Kathi MAX ponúka až 21 špeciálnych režimov, ktoré vašim videám dodajú jedinečné svetelné efekty. Aby sa vám ľahšie vyberalo, sú rozdelené do 7 skupín. Vďaka špeciálnym efektom budete okrem iného simulovať búrku, televíziu, sviečku, táborák, sanitku, policajné auto, hasičské auto alebo klubovú párty. K dispozícii sú aj stroboskopy, záblesky a romantické farebné prechody.

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_14

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Lampa Newell RGB Kathi Max LED je vybavená ergonomickými tlačidlami a voličom rýchlosti. Vďaka tomu je ovládanie prevádzkových parametrov zariadenia veľmi jednoduché a intuitívne. Podsvietený TFT displej uľahčuje sledovanie nastavení a umožňuje vám plne sa sústrediť na vytváranie úžasných fotografií a videí.

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_06

Pohodlné napájanie

Newell RGB Kathi Max Lightsaber je vybavený dobíjacou batériou s kapacitou 2500 mAh. Keď sa zariadenie vybije, jednoducho ho pripojte k nabíjačke alebo powerbanke pomocou priloženého kábla USB-C.

Držiak na statív

Svetlo je vybavené 2 montážnymi bodmi umiestnenými na krajných koncoch svietidla. Závit 1/4″, ktorý je vo svete filmu a fotografie obľúbeným štandardom, umožňuje jednoduchú inštaláciu zariadenia na rôzne typy držiakov a statívov. To sa bude hodiť najmä vtedy, keď svietidlo Newell RGB Kathi Max vytvorí atmosférické pozadie pre vaše snímky.

Tip: Odporúčame tento podlahový statív pre svetlo.

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_10

Grafika - Lampa LED Newell RGB Kathi Max_09

Dodatočné parametre

Kategória: LED tyče
Farebná teplota: Bi-color, RGB
Napájanie: Vstavaná batéria
Výkon: 38 W
Svetelný výkon: Max. 2 600 lm / 0,5 m (v závislosti od nastavených farieb)
Farebná teplota: 2 500 - 9 900 K, RGB
CRI: RA>96
TLCI: >98
Nastavenie výkonu: 1–100 %
Dálkové ovladanie: Nie
Napájanie: Vstavaná 14,8 V / 2 500mAh batéria s nabíjaním z USB-C
Životnosť čipov: > 100 000 hodín
Rozmery: 120.5 x Ø3.8 cm
Hmotnost: 833 g
Obsah balenia: Svetlo, USB-C kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: