Jinbei EFT 8C LED trvalé svetlo, 2000-10000 K, RGB

Kód: SVE-LED-EFT-8C-RGB
€118 €98,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Trvalé LED svetlo - trubicové svetlo s RGB spektrom a nastaviteľnou farebnou teplotou v rozmedzí 2 - 10 000 K, vstavanou batériou a 20 prednastavenými filmovými efektmi. CRI >96, anti-flickering a viac ako 60 minút svietenia na jedno nabitie zaistí jednoduché použitie. Svetlo je možné uchytiť na statív alebo magic-arm, magnetické povrchy aj do ruky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktné 29cm LED svetlo s integrovanou batériou zaisťujúcou viac ako 60 minútové svietenie na plný výkon, premenlivou farebnou teplotou a plnofarebným RGB spektrom. 

Jinbei EFT 8C je trubcové svetlo z rady Jinbei EF a je možné ho používať samostatne aj spárované s ďalšími svetlami od tohto výrobcu. Svetlo s vysoko kvalitnými LED čipmi využije každý fotograf alebo filmár zameriavajúci sa na produktovú fotografiu alebo video, kreatívne portréty aj light-painting. Dlhé úzke telo s možnosťou uchytenia na statív aj magnetické povrchy vám pomôžu v situáciách, keď svetlo využívate na ambientné nasvietenie scény. 

Tip: Na usmernenie svetla je možné použiť voštinu , ktorá sa nasadzuje pred čipmi.


jinbei_EFT_8C_lightpainting


Výkon a ovládanie

8 Wattov a 800 Lx/1 m zaisťujú veľmi dobrý dosvit. Medzi trubicovými svetlami je EFT 8C jedno z najsilnejších. Použitá je nadštandardne veľká batéria s kapacitou 3 000 mAh, ktorá svetlo udrží v chode dlhšie ako hodinu na plný výkon. Batériu dobijete cez vstavaný USB-C port rovnako ako telefón.

Všetky funkcie je možné nastaviť na zadnom ovládacom paneli svetla, alebo na diaľku cez mobilnú aplikáciu Jinbei. Ekosystém, do ktorého sa svetlá radia, nájdete vo všetkých svetlách z radu EF/EFT. Zjednotené ovládanie a možnosť párovania svetiel medzi sebou sú veľkými pomocníkmi pri práci s nimi. 

 

Nastavenie farby svetla a efektov

EFT 8C je tzv. bi-color svetlo. Farebné spektrum tak možno plynulo meniť v rozsahu 2 – 10 000 Kelvinu (K). Veľmi ľahko tak spektrum zladíte s okolitým svetlom na scéne alebo simulujete konkrétne prostredie, ktoré do záberu potrebujete dostať. Plnospektrálne RGB vám potom vďaka HSI umožní zmeniť farbu na ľubovoľnú zmiešaním červenej, zelenej a modrej. Vo všetkých režimoch si môžete nastaviť aj intenzitu svetla od 1 do 100%. 

Ak ste filmár, oceníte aj 20 prednastavených svetelných efektov, ktoré simulujú správanie rôznych svetelných zdrojov ako je oheň, blikajúca žiarovka alebo búrka. Vašim záberom dodáte jedinečnú atmosféru, ktorú môžete ľahko vytvoriť aj opakovane.

jinbei_eft_8c_efekty

 

Konštrukcia

Svetlo je vyrobené z tvrdených plastov ktoré sú ľahké ale dostatočné odolné nielen pri práci, ale aj pri transporte. Na oboch koncoch nájdete 1/4” závit na uchytenie na statív, magic-arm alebo ľubovoľný držiak. Konce svetla sú opatrené   magnetickými krúžkami vďaka ktorým svetlo drží na kovových povrchoch. Krúžky sú otočné a svetlo nimi ľahko nasmerujete kam je treba. V balení nájdete aj dve kovové doštičky s 3M páskou na prilepenie svetla na nemagnetický povrch. 

jinbei_eft_8c_magnet

Dodatočné parametre

Kategória: LED tyče
Farebná teplota: Bi-color, RGB
Napájanie: Vstavaná batéria
Výkon: 8 W
Svetelný výkon: Max. 800 lx/m2 (v závislosti od nastavených farieb)
Farebná teplota: 2 000 - 10 000 K, RGB
CRI: RA>96
TLCI: >98
Nastavenie výkonu: 1–100 %
Dálkové ovladanie: Áno přes aplikáciu
Napájanie: Vstavaná 3,7 V/3 000mAh batéria s nabíjaním z USB-C
Životnosť čipov: > 100 000 hodín
Rozmery: 288 x 45 x 39 mm
Hmotnost: 285 g
Obsah balenia: Svetlo, popruh, ochranný obal, 2 magnetické úchyty, USB-C kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: