YONGNUO YN360 III hybridné LED trvalé svetlo, 3200 - 5500K, RGB

Kód: SVE-YN-360-III-BI
€162,63 €135,53 bez DPH
Na ceste
Položka bola vypredaná…

LED svetlo Yongnuo YN 360 III Bi-color je výkonné a univerzálne svetlo pre fotografov aj videotvorcov. Tento model disponuje 360 kvalitnými LED diódami s reguláciou farebnej teploty v rozmedzí 3 200 až 5 500 K a 60 RGB diódami pre nastavenie ľubovoľnej farby, čo umožňuje precízne nastavenie svetelného zdroja podľa vašich potrieb. Svetlo je možné napájať zo siete aj z NP-F batérie, ktorá ho udrží v prevádzke až 2 hodiny, a je dodávané s diaľkovým ovládaním a magnetickým CTO filtrom a je možné ho ovládať aj z mobilnej aplikácie. Filmári ocenia 10 prednastavených efektov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yongnuo YN 360 III je kompaktné, ľahké a dostatočne silné LED svetlo s nastaviteľnou teplotou v rozmedzí 3 200 - 5 500 Kelvinu pomocou 360 vysoko kvalitných diód a možnosťou prepnutia do plnospektrálneho RGB režimu o ktorý sa postará ďalších 60 diód. Toto svetlo je možné napájať ako zo siete pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou balenia, tak pomocou jednej NP-F batérie, pre ktorú je slot na prednej strane. Využitie tak nájde nielen v ateliéri, ale aj pri práci mimo neho. Ovládanie svetla je prehľadné a veľmi jednoduché vďaka odnímateľnému ovládaniu s dosahom až 15 metrov alebo pomocou mobilnej aplikácie.

Tip: Pri používaní na batérie k svetlu odporúčame tieto NP-F batérie s kapacitou 6600mAh.

Výkon a režimy svetla

Svetlo je osadené 420 LED diódami (180 diód 3200K, 180 diód 5500K, 60 diód RGB), ktoré dávajú výkon až 5 960 Lm / 0,5 metra. Výkon je plynule regulovateľný od 1% do 100% pre každú farbu. Svetlo tak veľmi ľahko nastavíte presne podľa potreby. Životnosť LED čipov je > 50 000 hodín. Svetlo vďaka tejto technológii spotrebováva minimum el. energie a preto ho možno na batérii používať dlhšie ako hodinu a pol na plný výkon (v závislosti na kapacite a stave batérie).

 yongnuo_360_III_ovladani_1

 

Toto svetlo ďalej ponúka možnosť využiť 10 prednastavených svetelných efektov (búrka, televízia, sviečka, východ slnka, ohňostroj, rýchly RGB cyklus, pomalý RGB cyklus, policajné auto, hasičské auto, sanitné auto), ktoré ocenia predovšetkým filmári.

 

Konštrukcia a ovládanie

Svetlo je vyrobené z tvrdeného plastu, vďaka ktorému je veľmi ľahké. Jeho rozmery 583x48x23mm vám spoločne s nízkou váhou dávajú možnosť mať ho stále po ruke.

Predná strana, na ktorej sú LED čipy, je osadená slotom na NP-F batériu. Okolo čipov sú umiestnené magnety, na ktoré môžete pripnúť CTO filter. Ten je súčasťou balenia. Na zadnej strane je umiestnené magnetické ovládanie svetla. To sa dá ľahko odnímu a použiť ho ako diaľkové. Cez toto ovládanie môžete svetlo plne nastavovať. Nastavovanie viacerých svetiel na scéne je možné buď jednotlivo, alebo skupinovo a to aj napriek mobilnej aplikácii na vzdialenosť až 15 metrov.

Zospodu svetla nájdete 1/4" závit pre uchytenie svetla na statív. Na bočnej strane je konektor pre pripojenie napájacieho adaptéra, ktorý je dodávaný spoločne so svetlom. Adaptér využijete v ateliéri namiesto batérie.

Dodatočné parametre

Kategória: LED tyče
Farebná teplota: Bi-color, RGB
Napájanie: Hybridné
Počet diód: 320 + 60 RGB
Svetelný tok: 5 960 / 0,5 m
Index podania farieb: Ra >95
Farebná teplota: 3200-5500K, RGB
Napájanie: Batérie Sony NP-F / napájací adaptér
Uchytenie: Do ruky, na špicu statívu so závitom 1/4 "
Diaľkové ovládanie: Áno + aplikácie
Hmotnosť: 805 g
Rozmery: 583 x 48 x 24 mm
Obsah balenia: Svetlo, diaľkové ovládanie, farebný filter, napájací adaptér, prepravný obal
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: