Rádiový odpaľovač TR-A9, 16 kanálov - kompletná sada

Kód: ODP-TR-A8-SADA
TTL + HSS
Značka: Jinbei
€63
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…

Nová verzia rádiového odpaľovača s 16-timi kanálmi pre štúdiové blesky, s napájaním zo siete alebo generátora. Set obsahuje prijímač aj vysielač a komunikácia prebieha bezdrôtovo v pásme 2,4 GHz. Počet prijímačov nie je obmedzený, vysielače aj prijímače sú vzájomne kompatibilné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set prijímača a vysielača TR-A9 pre bezdrôtovú synchronizáciu štúdiových bleskov pomocou rádiového signálu 2,4 Ghz, s možnosťou voľby až 16-tich komunikačných kanálov, ktorý je vhodný pre použitie v ateliéri aj exteriéri - prijímač je možné napájať aj z batériového generátora.

TR-A9 umožňuje prepojenie jedného odpaľovača (vysielača) a viac prijímačov. Dosah medzi odpaľovačom a prijímačom je až 20m. Vďaka vysokofrekvenčnému prenosu (2,4GHz) nie je nutná priama viditeľnosť medzi koncovými bodmi.  Synchronizačný čas: až 1/200. K fotoaparátu je možné vysielač pripojiť pomocou stredového kontaktu (sánky na systémový blesk).

Prijímač je napájaný 220-240 V priamo z napájania blesku. Vysielač je napájaný batériou CR 2032.

Prijímač

Prijímač TR-A9 sa pripája k štúdiovému blesku pomocou synchronizačného konektora typu malý jack (3,5 mm). Spárovanie prijímača a vysielača sa prevedie nastavením rovnakých kanálov (polôh prepínačov), na všetkých ovládaných zariadeniach.

Vysielač

Vysielač patrí do sánok fotoaparátu - do pätice typu hotshoe alebo MI shoe. Odpaľovanie prebieha pomocou stredového kontaktu.

Napájanie vysielacia časť: guľatá batéria CR 2032
Napájanie prijímacia časť: 220-240 V 50Hz (priamo z napájacieho kábla blesku) -je  možné napájať aj z batériových generátorov

Tento set je možné rozšíriť o ďalšie vysielače alebo prijímače.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne rádiové odpaľovače
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Počet kanálov: 16
Najkratší doporučený synchronizačný čas uzávierky: 1/160
Synchronizačné konektory: malý jack (3,5 mm), pätica pre hotshoe / MI shoe
Napájanie prijímača: zo siete / generátora
Napájanie vysielača: batérie CR 2032
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie