Rádiový prijímač s TTL a HSS pre odpalovač TR-611 s paticou pre Canon

Kód: ODP-TR-611-REC
ZÁRUKA 3 ROKY
Značka: Jinbei
€47,60
Skladom (> 5 ks)
Prijímač pre odpaľovač TR-611 umožňuje bezdrôtové odpaľovanie bleskov ako pomocou vstavanej patice typu Canon, tak pomocou výstupného jacku 2,5mm, ktorým možno synchronizovať aj iné typy bleskov, vrátane štúdiových

Detailné informácie

Podrobný popis

Prijímač TR-611 sa párujú s rovnomenným odpalovačom - vysielačom TR-611 a umožnuje diaľkovo odpaľovať externé blesky typu Canon s prenosom funkciou TTL aj vysokorýchlostná synchronizácia HSS. Prijímač TR-611 poskytuje výhodu hlavne pri kombinácii viacerých zariadení.

Prijímač TR-611 nie je možné použiť bez odpaľovača - vysielača TR-611! Nie je možné kombinovať s odpalovačom TR-612!

 

Príklad použitia odpaľovača TR-611 a odpaľovača-vysielača TR-611:

Ak už používate odpaľovač TR-611 napríklad pre odpaľovanie blesku HD-610 a chcete zároveň odpaľovať aj Váš externý blesk (Canon, Yongnuo a ďalšie), vložte blesk do patice prijímača TR-611 a synchronizácia prebehne súčasne. Pokiaľ chcete nastaviť výkony bleskov individuálne, môžete využiť radenie do skupín a na odpaľovači TR-611 nastaviť individuálne kompenzáciu výkonu.

Aby boli všetky podporované funkcie zachované, je nutné použiť externý blesk, ktorý danej funkcie podporuje (Canon, Yongnuo pre Canon a ďalšie typy). Ak TTL ani HSS nepotrebujete, tak možno TR-611 použiť prakticky so všetkými externými aj štúdiovými bleskmi (pomocou výstupu na jack priamo na prijímači TR-611)

Zároveň je možné pomocou prijímača TR-611 bezdrôtovo odpaľovať aj pomocou TR-Q6 (Canon) a to vrátane funkcií HSS aj TTL (platí pre externé blesky typu Canon, umiestnených v pätici TR-611). Na škárovanie stačí obe zariadenia nastaviť na zhodný kanál a vykonať príslušné nastavenia na odpaľovači TR-Q6. Vzhľadom k odlišným hodnotám výkonu pri jednotlivých externých bleskov sa nemusia aktuálny režim blesku správne napísať na ich displej. Nastavenie na diaľku je však funkčné a zmena výkonu na displeji TR-Q6 je vo výstupnom výkone bleskov v pätici prijímača TR-611 reflektovaná.

Dodatočné parametre

Kategória: Rádiové odpaľovače pre Jinbei
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Počet kanálov: 8
Dosah: Až 300 m
Frekvencia: 2,4 GHz
Najkratší synchronizačný čas: Až 1/8000 s (len blesky, ktoré podporujú TTL Canon)
Napájanie: 2x batérie AA
Synchronizácia: Bezdrôtový príjem signálu z TR-611, ovládanie blesku pomocou paticou, alebo jednoduché odpálenie pomocou výstupného jacku 2,5mm (kábel nie je súčasťou)
Kompatibililní zariadenia: Všetky externé blesky s zodpovedajúce päticou alebo vstupom (jack, PC port)
Kompatibilné zariadenia v TTL móde: Zariadenia, ktoré podporujú TTL Canon (Canon, Yongnuo pre Canon a ďalšie), iba v hotshoe
Kompatibilné fotoaparáty: Všetky fotoaparáty Canon EOS (pre využitie všetkých funkcií)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: