Rádiový prijímač s TTL a HSS pre odpaľovač TR-611 s päticou pre Canon

Kód: ODP-TR-611-REC
Akcia
Značka: Jinbei
€51,06 –44 %
Rádiový prijímač s TTL a HSS pre odpaľovač TR-611 s päticou pre Canon
€51,06 –44 % €28,32 €23,60 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Prijímač pre odpaľovač TR-611, umožňuje bezdrôtové odpaľovanie bleskov ako pomocou vstavanej pätice typu Canon, tak pomocou výstupného jacku 2,5mm, ktorým môžete synchronizovať aj iné typy bleskov vrátane štúdiových.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prijímač TR-611 sa páruje s rovnomenným odpaľovačom - vysielačom TR-611 a umožňuje diaľkovo odpaľovať externé blesky typu Canon s prenosom funkcie TTL aj s vysokorýchlostnou synchronizáciou HSS. Prijímač TR-611 poskytuje výhodu hlavne pri kombinácii viacerých zariadení.

Prijímač TR-611 nie je možné použiť bez odpaľovača - vysielača TR-611! Nie je možné ho kombinovať s odpaľovačom TR-612!

Príklad použitia odpaľovača TR-611 a odpaľovača-vysielača TR-611:

Ak už používate odpaľovač TR-611 napríklad pre odpaľovanie blesku HD-610 a chcete zároveň odpaľovať aj Váš externý blesk (Canon, Yongnuo a ďalšie), vložte blesk do pätice prijímača TR-611 a synchronizácia prebehne súčasne. Pokiaľ chcete nastaviť výkony bleskov individuálne, môžete využiť radenie do skupín a na odpaľovači TR-611 nastaviť individuálne kompenzáciu výkonu.

Aby boli všetky podporované funkcie zachované, je nutné použiť externý blesk, ktorý dané funkcie podporuje (Canon, Yongnuo pre Canon a ďalšie typy). Ak TTL ani HSS nepotrebujete, tak môžete TR-611 použiť prakticky so všetkými externými aj štúdiovými bleskami (pomocou výstupu na jack priamo na prijímači TR-611).

Zároveň je možné pomocou prijímača TR-611 bezdrôtovo odpaľovať aj pomocou TR-Q6 (Canon) a to vrátane funkcií HSS aj TTL (platí pre externé blesky typu Canon, umiestnených v pätici TR-611). Na spárovanie stačí obe zariadenia nastaviť na zhodný kanál a vykonať príslušné nastavenia na odpaľovači TR-Q6. Vzhľadom k odlišným hodnotám výkonu pri jednotlivých externých bleskoch sa nemusí aktuálny režim blesku správne napísať na ich displej. Nastavenie na diaľku je však funkčné a zmena výkonu na displeji TR-Q6 je vo výstupnom výkone bleskov v pätici prijímača TR-611 reflektovaná.

Dodatočné parametre

Kategória: Rádiové odpaľovače pre Jinbei
Počet kanálov: 8
Dosah: Až 300 m
Frekvencia: 2,4 GHz
Najkratší synchronizačný čas: Až 1/8000 s (len s bleskami, ktoré podporujú TTL Canon)
Napájanie: 2x batérie AA
Synchronizácia: Bezdrôtový príjem signálu z TR-611, ovládanie blesku pomocou pätice alebo jednoduché odpálenie pomocou výstupného jacku 2,5mm (kábel nie je súčasťou)
Kompatibilné zariadenia: Všetky externé blesky zodpovedajúce päticou alebo vstupom (jack, PC port)
Kompatibilné zariadenia v TTL móde: Zariadenia, ktoré podporujú TTL Canon (Canon, Yongnuo pre Canon a ďalšie), iba v hotshoe
Kompatibilné fotoaparáty: Všetky fotoaparáty Canon EOS (pre využitie všetkých funkcií)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: