Rádiový prijímač s TTL a HSS pre odpaľovač TR-612 s päticou pre Nikon

Kód: ODP-TR-612-REC
ZÁRUKA 3 ROKY
Značka: Jinbei
€49,98
Skladom (1 ks)

Prijímač pre odpaľovač TR-612, umožňuje bezdrôtové odpaľovanie bleskov ako pomocou vstavanej pätice typu Nikon, tak pomocou výstupného jacku, ktorým môžete synchronizovať aj iné typy bleskov, vrátane štúdiových.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prijímač TR-612 sa páruje s rovnomenným odpaľovačom - vysielačom TR-612 a umožňuje diaľkovo odpaľovať externé blesky typu Nikon s prenosom funkcií TTL aj vysokorýchlostnú synchronizáciu HSS. Prijímač TR-612 poskytuje výhodu hlavne pri kombinácii viacerých zariadení.

Prijímač TR-612 nie je možné použiť bez odpaľovača - vysielača TR-612! Nie je možné ho kombinovať s odpaľovačom TR-611!

 

Príklad použitia odpaľovača TR-612 a odpaľovača-vysielača TR-612:

Ak už používate odpaľovač TR-612 napríklad pre odpaľovanie blesku HD-610 a chcete zároveň odpaľovať aj Váš externý blesk (Nikon, Yongnuo a ďalšie), vložte blesk do pätice prijímača TR-612 a synchronizácia prebehne súčasne. Pokiaľ chcete nastaviť výkony bleskov individuálne, môžete využiť radenie do skupín a na odpaľovači TR-612 nastaviť individuálne kompenzáciu výkonu.

Aby boli všetky podporované funkcie zachované, je nutné použiť externý blesk, ktorý dané funkcie podporuje (Nikon, Yongnuo pre Nikon a ďalšie typy). Ak TTL ani HSS nepotrebujete, tak môžete TR-612 použiť prakticky so všetkými externými aj štúdiovými bleskami (pomocou výstupu na jack priamo na prijímači TR-612).

Zároveň je možné pomocou prijímača TR-612 bezdrôtovo odpaľovať aj pomocou TR-Q6 (Nikon) a to vrátane funkcií HSS aj TTL (platí pre externé blesky typu Nikon, umiestnených v pätici TR-612). Na spárovanie stačí obe zariadenia nastaviť na zhodný kanál a vykonať príslušné nastavenia na odpaľovači TR-Q6. Vzhľadom k odlišným hodnotám výkonu pri jednotlivých externých bleskoch sa nemusí aktuálny režim blesku správne napísať na ich displej. Nastavenie na diaľku je však funkčné a zmena výkonu na displeji TR-Q6 je vo výstupnom výkone bleskov v pätici prijímača TR-612 reflektovaná.

Dodatočné parametre

Kategória: Rádiové odpaľovače pre Jinbei
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Počet kanálov: 8
Dosah: Až 300 m
Frekvencia: 2,4 GHz
Najkratší synchronizačný čas: Až 1/8000 s (len bleskami, ktoré podporujú TTL Nikon)
Napájanie: 2x batérie AA
Synchronizácia: Bezdrôtový príjem signálu z TR-612, ovládanie blesku pomocou pätice alebo jednoduché odpálenie pomocou výstupného jacku (kábel nie je súčasťou)
Kompatibilné zariadenia: Všetky externé blesky zodpovedajúce pätici alebo vstupom (jack, PC port)
Kompatibilné zariadenia v TTL móde: Zariadenia, ktoré podporujú TTL Nikon (Nikon, Yongnuo pre Nikon a ďalšie), iba v hotshoe
Kompatibilné fotoaparáty: Všetky fotoaparáty Nikon (pre využitie všetkých funkcií)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie