Stripbox LFH 30x200 cm s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-STRIP-LFH-30-200
€90
Skladom (> 5 ks)

Úzky strip softbox je špecifický svojím pruhovým podaním svetla. Mäkkosť možno zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Stripbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stripbox LFH 30x200 cm s voštinou

Strip softbox LFH je optimálnou variantou stripboxu do štúdia. Pevná konštrukcia so 4 hliníkovým prúty a Bowens adaptérom zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami.

 

Použitý materiál

Stripbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálný svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biela a odolná proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľná. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Softbox je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a stripbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a stripbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Stripboxy sa používajú na zadné svetla k nasvietenie siluet, kontúr postavy, nasvietenie vlasov alebo pozadia aj na prednej pre zvýraznenie detailov, alebo svetelné efekty. Vďaka tomu sú často používané pre fotografovanie portrétov, glamour a akt fotografie. Stripboxy sú ideálne aj pre produktovú fotografiu na fotografovanie fliaš, pohárov, alebo lesklých produktov.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stripbox
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Rozmer plátna: 30x200cm
Hĺbka: 47cm vrátane adaptéru
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná (Rozmer ok: 4x4x4cm)
Konštrukcia: Pevná, 4 prúty
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1,8 kg
Súčasť balenia: Stripbox, 2 difúzna plátna, voština, adaptér Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: