Stripbox LFH 30x200 cm s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-STRIP-LFH-30-200
€96,55
Skladom (>5 ks)

Úzky strip softbox, je špecifický svojím pruhovým podaním svetla. Mäkkosť môžete zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Stripbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stripbox LFH 30x200 cm s voštinou

Strip softbox LFH, je optimálnym variantom stripboxu do štúdia. Pevná konštrukcia so 4 hliníkovým prútmi a Bowens adaptérom, zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami.

 

Použitý materiál

Stripbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa postará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Softbox je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a stripbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a stripbox tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Stripboxy sa používajú na zadné svetlá k nasvieteniu siluet, kontúr postáv, nasvietenie vlasov alebo pozadia ale aj zvýraznenie detailov alebo svetelné efekty. Vďaka tomu sú často používané pre fotografovanie portrétov, glamour a akt fotografií. Stripboxy sú ideálne aj pre produktovú fotografiu na fotografovanie fliaš, pohárov alebo lesklých produktov.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stripbox
Rozmer plátna: 30x200cm
Hĺbka: 47cm vrátane adaptéru
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná (Rozmer ok: 4x4x4cm)
Konštrukcia: Pevná, 4 prúty
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1,8 kg
Súčasť balenia: Stripbox, 2 difúzne plátna, voština, adaptér Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: