Stripbox KS 30x140 cm dáždnikový s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-STRIP-KS-30-140
€103,60
Skladom (> 5 ks)

Stripbox s rýchlorozkladacou, dáždnikovou konštrukciou navrhnutý pre mobilné ateliéry. Úzky strip softbox je špecifický svojím pruhovým podaním svetla. Mäkkosť môžete zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Stripbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stripbox KS 30x140 cm - rýchlorozkladací s voštinou

Strip softbox KS je špeciálne navrhnutý pre mobilné štúdia a fotografov, ktorí s technikou cestujú. Jeho rýchlorozkladacia konštrukcia zaisťuje jednoduché rozloženie a zloženie počas niekoľkých sekúnd a to aj s nasadenými difúznymi plátnami. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zostala pevná a ľahká. 4 hliníkové prúty a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami rovnako ako u klasických stripboxov.

Konštrukcia stripboxu je oproti klasickej verzii hlbšia a svetlo je tak viac sústredené a silné. To je výhodou nielen pri svietení detailov, ale aj pri použití softboxu mimo ateliér a v miestach, kde je veľa okolitého svetla.

 

Použitý materiál

Stripbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa postará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Softbox je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba. Plátna sú oproti klasickým stripboxom odľahčené a pridávajú stripboxu na mobilite. Vlastnosti materiálu zostali rovnaké.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a stripbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a stripbox tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.

K softboxu je možné prikúpiť adaptér pre systémy ElinchromProfoto Broncolor. Týmto adaptérom je možné nahradiť štandardný Bowens a softbox použiť aj na jednom z týchto systémov.


Využitie

Stripboxy sa používajú na zadné svetlá k nasvieteniu siluet, kontúr postáv, vlasov alebo pozadia aj na zvýraznenie detailov alebo svetelné efekty. Vďaka tomu sú často používané pre fotografovanie portrétov, glamour a akt fotografií. Stripboxy sú ideálne aj pre produktovú fotografiu na fotografovanie fliaš, pohárov alebo lesklých produktov.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stripbox
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg
Rozmer plátna: 30x140cm
Hĺbka: 53cm vrátane adaptéra
Dĺžka v zloženom stave: 85cm
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná (Rozmer ok: 4x4x4cm)
Konštrukcia: Rýchlorozkladacia
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Súčasť balenia: Stripbox, 2 difúzne plátna, voština, adaptér Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: