Fotografický stôl 60x100 cm, rýchlorozkladací

Kód: STUL-60-100-SKLADACI
Novinka
Značka: Phototools
€51,49
Skladom (>5 ks)

Rýchlo rozkladací fotografický stôl s opálovou doskou o rozmeroch 60 x 100 cm je skvelým pomocníkom pre beztieňovú produktovú fotografiu. Kovová konštrukcia stola je dostatočne pevná a podopiera dosku po celom jej obvode. Tento fotografický stôl s nosnosťou 10 kg je možné veľmi ľahko rozložiť a previezť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladný a zároveň pevný fotografický stôl s kovovou konštrukciou a svetlo priepustnou opálovou doskou s rozmermi 60 x 100 cm je ideálny doplnok pre beztienovú produktovú fotografiu menších predmetov. Rám stola s nožnicovou konštrukciou je možné zatiahnutím rozložiť a zložiť do roviny a celý stôl tak veľmi ľahko previezť alebo upratať.

Opálová doska je podopretá po celom svojom obvode a vsadená do 4 kotviacich háčikov. Vďaka tomuto systému je pevná, neprelamuje sa a udrží až 10kg predmety. Ako pri ostatných stoloch prepúšťa svetlo a pri správnom presvietení zospodu zostáva pod produktom čisto biela a bez vrhnutých tieňov od fotografovanej veci. Presvietiť ju môžete ako zábleskovými, tak aj trvalými svetlami.

Tip: Pre ideálne nasvietenie produktu odporúčame 2 - 3 svetlá, ktorými nasvietite fotografovaný predmet zhora, aj presvietite dosku stola zospodu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stoly
Rozmery opálovej dosky: 60 x 100 cm
Výška pracovnej plochy v základnej polohe: 47,5 cm
Celková výška postaveného stola: 92 cm
Nosnosť stola: 10 kg
Materiál: Kov, plast
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: