Fotografický stôl 60x130 cm - alumínium

Kód: STUL-JB-60-130
€77,24 €64,37 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Fotografický stôl s rýchlo rozkladacou kovovou konštrukciou a opálovou doskou s rozmermi 60 x 130 cm. Stôl slúži pre bez tieňovú fotografiu. Vďaka ľahkému skladaniu je ideálny pre mobilné používanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stredne veľký fotografický stôl s ľahkou a zároveň pevnou konštrukciou zo zliatiny hliníka a opálovou doskou s celkovými rozmermi 60 x 130 cm je ideálny pre bez tieňovú produktovú fotografiu menších predmetov pre e-shop.

Fotografický stôl môžete nasvietiť buď pomocou štúdiových alebo externých bleskov alebo pomocou trvalých žiarovkových alebo LED svetiel. Doska je priesvitná a pri dostatočnom nasvietení môžete urobiť kvalitnú produktovú fotografiu bez rušivých tieňov na pozadí. Pre ideálne nasvietenie je vhodné použiť aspoň dve svetlá, pričom je stôl vhodné nasvietiť aj zo spodnej strany.

Stôl je vďaka nízkej hmotnosti a ľahkému skladaniu vhodný aj pre časté prenášanie, súčasťou je aj prepravná taška. Konštrukcia stola využíva pevné skrutkové spoje, pri skladaní stačí rozdeliť tyčky do párov a konštrukciu potom pomocou priloženého obrázkového návodu a imbusového kľúča rýchlo zložiť. Opálová doska je nasunutá do zarážok na konštrukciu a pripevnená štyrmi poistnými skrutkami. Stôl sa dá pomocou kľučiek na stranách naklopiť aj do vodorovnej polohy. Súčasťou stola je aj jeden premiestniteľný čap - spigot, na ktorý môžete upevniť napríklad ľahký štúdiový alebo externý blesk alebo iné fotografické príslušenstvo.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stoly
Rozmery opálovej dosky: 60 x 130 cm
Úžitková plocha v základnej polohe: cca 60 x 40 cm
Úžitková plocha vo vodorovnej polohe: cca 60 x 115 cm
Výška pracovnej plochy v základnej polohe: 60 cm
Celková výška postaveného stola: 120 cm
Nosnosť stola: 10 kg
Materiál: Hliník, plast
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: