Difúzny - svetelný foto stan 50 x 50 cm

Kód: STAN-50
€22,31 €18,59 bez DPH
Na ceste
Položka bola vypredaná…

Difúzne fotografické stany sú ideálnym nástrojom pre fotografovanie produktov bez nežiadúcich odleskov. Stany je možné zložiť a ľahko prepravovať. Rozmery ponúkaného stanu: 50x50x50 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzne fotografické stany sú ideálnym nástrojom pre fotografovanie produktov bez nežiaducich odleskov - predmety z porcelánu a skla, šperky, minerály, predmety z kovu a ďalších lesklých materiálov. Všetky steny stanu prepúšťajú a rovnomerne rozptyľujú svetlo, teda fotený predmet ľahko nasvietite a dosiahnete profesionálny výsledok.

V prípade potreby je možné použiť aj farebné pozadia, ktoré sú súčasťou. Pozadia sa dajú jednoducho pripnúť aj odopnúť. Predná stena foto stanov je taktiež odopínacia a je opatrená zipsom pre ľahký prístup do vnútornej časti. Farebné pozadia sa nepresvecujú!

Fotografické stany sú skladacie a dajú sa rýchlo zložiť do priloženého obalu. Stan zložíte pomocou niekoľkých jednoduchých krokov (sklopíte najskôr zadnú stenu a stočíte ho podobne ako odrazovú dosku), takže Vám nebude v ateliéri prekážať a v prípade potreby ho rovnako rýchlo aj rozložíte.

NÁŠ TIP: Fotografický stan nenahrádza funkciu fotografického stola! Pri fotografovaní lesklých a ťažko fotografovateľných predmetov (predmety z chrómu, zlata, nerezu a pod) odporúčame kombináciu fotografického stanu a stola. Pred voľbou veľkosti stanu berte do úvahy nielen veľkosť fotografovaných predmetov, ale aj dispozíciu Vášho "ateliéru" (stan s veľkosťou 110x110 cm zaberie celý stôl!). Stan možno nasvietiť pomocou trvalých alebo zábleskových svetiel. Dokonalé produktové fotografie dosiahnete napríklad kombináciou stanu, fotografického stola a najmenej dvoch štúdiových bleskov s výkonom 300Ws.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stany
Rozmery stanu: 50x50x50 cm
Farba: biela
Priesvitný: Áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: