LED fotografický stan 40x40 cm

Kód: STAN-LED-40
€72,09 €60,08 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

LED fotografický stan 40x40 cm je ideálnym pomocníkom pre fotografovanie menších predmetov. Horná stena stanu je osvetlená 120 LED čipmi, ktoré zabezpečujú dokonalé rovnomerné nasvietenie fotografovaného produktu. Tomu napomáhajú aj strieborné odrazové steny.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED fotografický stan je odvodený od klasického fotografického stanu, oproti ktorému má systém vlastného osvetlenia využívajúci 120 LED čipov, ktoré zaisťujú perfektné rovnomerné nasvietenie produktov. Horná strana stanu je pokrytá práve týmito čipmi, steny stanu sú strieborné - odrazové. Stan je vybavený stmievačom, vďaka ktorému je možné intenzitu svetla uberať a pridávať podľa potreby.

Ku stanu sú dodávané 4 pozadia - biele, čierne, šedé a hnedé, ktoré sú dokonale hladké a ktoré môžete do stanu ľahko uchytiť pomocou suchých zipsov. LED čipy je možné v prípade potreby prekryť difúznym plátnom, ktoré dopadajúce svetlo krásne zjemní. To je na výslednej fotke prirodzené.

Steny stanu sú k sebe uchytené pevným suchým zipsom. Vďaka tomuto systému stan nikde neprepúšťa nežiadúce okolité svetlo a zároveň ho môžete ľahko a rýchlo rozložiť do roviny. To oceníte predovšetkým pri častejšom prevážaní a skladovaní.

Vďaka vlastnému pozadiu a osvetleniu je tento stan ideálnou voľbou pre fotografovanie menších produktov na e-shopy a fotografovanie jedla.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stany
Výška: 40 cm
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 40 cm
Horný otvor: 13x13 cm
Bočný otvor: 13x30 cm
Obsah balenia: Stan, 4 výmenné PVC pozadie, rozptylka, napájací adaptér, prepravný obal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: