Fotografický stôl 100x200 cm masívny

Kód: STUL-A-MASS
€211,28
Skladom (> 5 ks)

Profesionálny fotografický stôl určený pre produktovú fotografiu väčších rozmerov ako sú autodiely, sklárske výrobky a ostatné produkty do e-shopu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotografický stôl sa skladá z celokovovej zliatiny (zliatina hliníka), masívnej skladacej konštrukcie a opálovej dosky. Šírka plochy pre fotografovanie je 100 cm, celková dĺžka opálovej plochy je 200 cm. Samotná pracovná doska je vyrobená z polopriepustného materiálu, z jednej strany hladkého, z druhej strany s veľmi jemnou štruktúrou. Stôl slúži pre bez tieňovú fotografiu predmetov (napr. produktová fotografia).


Upínacie prvky sú vyrobené z hliníkovej zliatiny a ich upnutie sa vykonáva pomocou imbusového kľúča. Oproti ľahkej alternatívnej variante má tento fotografický stôl väčší priemer nosných tyčí a kovového spoju. Vďaka tomu je tento stôl o 5kg ťažší ale vyniká svojou výbornou stabilitou a veľmi vysokou nosnosťou. Vďaka pevným spojom bez vôle sa stôl nekýve, neprehýba a umožňuje tak tvorbu maximálne ostrých fotografií aj pri vysokom zaťažení.

Tento typ foto stola je možné použiť pre akúkoľvek produktovú fotografiu. Odporúčame pre fotografov požadujúcich maximálnu stabilitu.


Rozmery opálovej dosky: 100 x 200 cm
Výška pracovnej plochy: 80 cm
Dĺžka pracovnej plochy: 120 cm
Celková výška postaveného stola: 155 cm
(Niektoré rozmery sa môžu líšiť v závislosti na uchytení priesvitnej dosky)
Nosnosť stola: do 20 kg
Materiál: hliník, plast


Hmotnosť balenia: 20 kg
Ukážkové predmety a blesk nie sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stoly
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: