Fotografický stôl 100x200 cm masívny

Kód: STUL-A-MASS
€226,65
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Profesionálny fotografický stôl určený pre produktovú fotografiu väčších rozmerov ako sú autodiely, sklárske výrobky a ostatné produkty do e-shopu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotografický stôl sa skladá z celokovovej zliatiny (zliatina hliníka), masívnej skladacej konštrukcie a opálovej dosky. Šírka plochy pre fotografovanie je 100 cm, celková dĺžka opálovej plochy je 200 cm. Samotná pracovná doska je vyrobená z polopriepustného materiálu, z jednej strany hladkého, z druhej strany s veľmi jemnou štruktúrou. Stôl slúži pre bez tieňovú fotografiu predmetov (napr. produktová fotografia).


Upínacie prvky sú vyrobené z hliníkovej zliatiny a ich upnutie sa vykonáva pomocou imbusového kľúča. Oproti ľahkej alternatívnej variante má tento fotografický stôl väčší priemer nosných tyčí a kovového spoju. Vďaka tomu je tento stôl o 5kg ťažší ale vyniká svojou výbornou stabilitou a veľmi vysokou nosnosťou. Vďaka pevným spojom bez vôle sa stôl nekýve, neprehýba a umožňuje tak tvorbu maximálne ostrých fotografií aj pri vysokom zaťažení.

Tento typ foto stola je možné použiť pre akúkoľvek produktovú fotografiu. Odporúčame pre fotografov požadujúcich maximálnu stabilitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stoly
Rozmery opálovej dosky: 100 x 200 cm
Úžitková plocha v základnej polohe: cca 100 x 120 cm
Úžitková plocha vo vodorovnej polohe: 100 x 170 cm
Výška pracovnej plochy: 80 cm
Celková výška zostaveného stola: 155 cm
Nosnosť: 20 kg
Materiál: Hliník, plast
Hmotnosť: 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: