Hybridné LED trvalé svetlo Jinbei EFD 60 M Sun Light, 5500K + reflektor a kufor

Kód: SVE-EFD-60-M
Akcia
Značka: Jinbei
€295,65 –30 % €206,95
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Malé prenosné hybridné LED svetlo EFD 60 M s COB čipom s vysokým CRI, filmovými efektami a antiflickeringom, vás prekvapí svojou skladnosťou aj výkonom. Svetlo môžete napájať zo siete aj z NP-F batérií po pripojení gripu a je vhodné aj pre natáčanie "slow motion"videí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rad EFD 60 rozširuje ponuku LED svetiel Jinbei a prináša riešenie predovšetkým pre fotografov a filmárov pohybujúcich sa na lokáciách alebo prevádzkujúcich mobilné ateliéry. Hlavnou prednosťou tohto modelového radu je skladnosť a nízka váha a to pri zachovaní výkonu a kvality LED čipu. Ten disponuje antiflickeringom, vďaka ktorému je možné natáčať aj na vyššie FPS.  

Samozrejmosťou zostáva diaľkové ovládanie cez mobilnú aplikáciu alebo prednastavené filmové efekty . Tieto svetlá sú navyše hybridné, čo znamená, že ich môžete napájať ako zo siete priloženým adaptérom, tak pomocou dvoch NP-F batérií. Pre túto možnosť je potrebné dokúpiť battery grip, ktorý vám navyše svetlo rozšíri o madlo . Práca so svetlom na lokácii je potom veľmi jednoduchá. 


Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 60 W, ktoré je možné regulovať od 1 do 100%. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 600W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie. 

 

 Výkon svetla v Luxoch
vzdialenosť bez reflektora s 60° reflektorom
0,5 m 11 000 Lx 120 000 Lx
1 m  2 700 Lx 16 000 Lx

 

 

Vlastnosti LED čipu

Na svetle je použitý tzv. COB čip (Chip on board) . Táto technológia združuje viac menších čipov na jednej doske. Vďaka tejto technológii je zaistený väčší výkon a lepšia stálosť . Čip je aj na najvyšší výkon chladný a nehrozí popálenie ako pri klasických halogénových svetlách. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín. 

Farba vyžarovaného svetla je biela 5 500K. Pre zmenu farebnej teploty alebo efekty, odporúčame  použiť gélové filtre , ktorými sa svetlo alebo na ňom nasadený modifikátor prekryje a svetlo zafarbí.

TIP: Tento model je vyrábaný aj v bi-color variante EFD 60 BI .

Čipy vo svetlách LX majú vysoký index podania farieb CRI Ra>95 / TLCI >98. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videá s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania. 

 

Variabilita príslušenstva

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu na svetlo môžete použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komín a pod. V držiaku svetla je vstavaný držiak pre štúdiové dáždniky. 

Tip: Ak chcete používať tieto LED svetlá so softboxom, odporúčame siahnuť po softboxoch bez vnútornej konštrukcie, ktorá by tienila čip. Ideálne sú modely KH , balónové softboxy  a deepboxy  s ideálnym priemerom do ø 95 cm a beauty dishe , kovové modely do ø 56 cm a látkové modely do ø 80 cm.

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený, aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. Kĺb svetla je vo vnútri kovový, aby svetlo bez problémov udržal v akejkoľvek polohe.

Svetelné efekty

LED svetlo EFD 60 je vybavené deviatimi svetelnými efektami, ktorými môžete simulovať svetlo z televízie, blikanie žiarovky, ohňostroj a niekoľko intenzít búrky a zábleskov. 

jinbei_lx_100_efekty

 

Ovládanie a konštrukcia

Svetlo môžete pohodlne ovládať aj cez mobilnú aplikáciu, v ktorej si štúdio veľmi ľahko nastavíte podľa potreby. Pomocou aplikácie je možné prednastaviť scény, nastavovať jednotlivé svetlá alebo aj celý ateliér spoločne. Aplikáciu stačí stiahnuť z AppStoru alebo Google Play. 

Telo svetla je hliníkové a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na zadnom paneli svetla sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty. 

jinbei_led_svetla_ovladani_1

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetom
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Hybridné
Výkon: 60W
Teplota farieb: 5500K
CRI: RA> 97
TLCI: >98
Hlučnosť: <35dB
Svetelný výkon (Lx) 0,5 m: 11 000 bez reflektora / 120 000 s reflektorom
Svetelný výkon (Lx) 1 m: 2 700 bez reflektora / 16 000 s reflektorom
Vstavaný Bluetooth prijímač: Áno dosah >15 m
Vyžarovací uhol: 120°
Nastavenie sily: 1 - 100%
Životnosť čipu: > 100000 hodín
Napájanie: AC100-240V 50 / 60Hz 3A poistka
Rozmery: 160 x 122 x 81 mm
Hmotnosť: 0,66 Kg
Obsah balenia: Svetlo, napájací kábel, reflektor, ochranný kryt čipu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: