Hybridné LED trvalé svetlo Jinbei EFD 60 M Sun Light, 5500K + reflektor a kufor

Kód: SVE-EFD-60-M
Akcia
Značka: Jinbei
€295,65 –30 % €206,95 €172,46 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Malé prenosné hybridné LED svetlo EFD 60 M s COB čipom s vysokým CRI, filmovými efektami a antiflickeringom, vás prekvapí svojou skladnosťou aj výkonom. Svetlo môžete napájať zo siete aj z NP-F batérií po pripojení gripu a je vhodné aj pre natáčanie "slow motion"videí.

Detailné informácie

Podrobný popis

60-wattové svetlo LED v mimoriadne malom hliníkovom tele je vďaka hybridnej technológii napájania (sieť/batéria) ideálne na použitie v štúdiu aj mimo neho. Použitie na mieste alebo v mobilnom štúdiu podporuje aj veľmi nízka hmotnosť, robustné telo a možnosť rozšíriteľnej rukoväte s držadlom. Výkon je dostatočný na všeobecné osvetlenie menších scén, osvetlenie portrétov, produktov, mobilných štúdiových rozhovorov, osvetlenie pohyblivých scén atď. Svoje miesto si nájde aj ako výplňové svetlo na väčšej scéne. So 60W svetlom môžete osvetliť akýkoľvek softbox alebo dáždnik do veľkosti približne 95 cm. Na ich montáž je svetlo vybavené vstavaným adaptérom Bowens, ako aj držiakom na fotografický dáždnik. Na použitie väčšieho modifikátora odporúčame výkonnejší 120W variant.

Svetlo Jinbei EFD 60 je vybavené vysokokvalitným čipom COB, ktorý má presnú reprodukciu farieb - s CRI Ra >97, TLCI >98 a schopnosť zaznamenávať akciu aj pri vysokých snímkových frekvenciách. Vďaka tejto technológii môžete natáčať klasické aj spomalené zábery bez blikania.

 

  • 60W čip COB s rozptylom svetla až 120 000 lx
  • presná reprodukcia farieb s CRI >97 a TLCI >98
  • bezhlučná prevádzka vďaka pasívnemu chladeniu
  • ochrana proti blikaniu
  • plynulá regulácia výkonu 1 - 100 %
  • prídavný adaptér Bowens
  • ovládanie pomocou aplikácie
  • 9 prednastavených svetelných efektov
  • extrémne malé telo


Samozrejmosťou zostáva diaľkové ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo prednastavených filmových efektov. Tieto svetlá sú tiež hybridné, čo znamená, že ich môžete napájať zo siete pomocou priloženého adaptéra alebo pomocou dvoch batérií NP-F. Pre túto možnosť je potrebné dokúpiť batériový grip, ktorý zároveň svetlo predĺži pomocou rukoväte. Práca so svetlom na mieste je potom veľmi jednoduchá.

Výkon svetla

Svetlo má výkon 60 W, ktorý možno regulovať v rozsahu od 1 do 100 %. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný so 600 W halogénovým svetlom, v porovnaní s ktorým spotrebuje len 10 % energie.

 

 Výkon svetla v Luxoch
vzdálenosť bez reflektora s 60° reflektorom
0,5 m 11 000 Lx 120 000 Lx
1 m  2 700 Lx 16 000 Lx

 

 

Svetlo využíva takzvaný čip COB (Chip on board). Táto technológia spája niekoľko menších čipov na jednej doske. Táto technológia zabezpečuje vyšší výkon a lepšiu stabilitu. Čip je chladný aj pri najvyššom výkone a nehrozí riziko popálenia ako pri bežných halogénových svetlách. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín.

Farba vyžarovaného svetla je biela 5 500 K. Ak chcete zmeniť farebnú teplotu alebo efekty, odporúčame použiť gélové filtre, ktoré prekrývajú svetlo alebo modifikátor na ňom a zafarbujú svetlo.

Tip: Tento model je k dispozícii aj v dvojfarebnej verzii EFD 60 BI.

Čipy v svetlách EFD majú vysoký CRI Ra>97 / TLCI >98. Vďaka tomu sa osvetľované objekty zobrazujú vo verných farbách. Svetlo tiež umožňuje natáčať spomalené videá s veľmi vysokou frekvenciou snímok bez blikania.

Adaptér Bowens pre akékoľvek príslušenstvo

Na zachovanie kompaktnosti je svetlo vybavené vlastným bajonetom, ale možno ho rozšíriť pomocou adaptéra Bowens. Vďaka tomu môžete na svetle použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komín atď.

Tip: Ak chcete používať tieto LED svetlá so softboxom, odporúčame siahnuť po softboxoch bez vnútornej konštrukcie, ktorá by tienila čip. Ideálne sú modely KH , balónové softboxy  a deepboxy  s ideálnym priemerom do ø 95 cm a beauty dishe , kovové modely do ø 56 cm a látkové modely do ø 80 cm.

Svetlo možno namontovať na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je vystužený tak, aby udržal nielen samotné svetlo, ale aj príslušenstvo, ktoré je na ňom namontované. Kĺb svetla je vo vnútri kovový, aby svetlo bez problémov držalo v akejkoľvek polohe.

Prednastavené svetelné efekty

Svetlo LED EFD 60 je vybavené deviatimi svetelnými efektmi, ktoré dokážu simulovať svetlo z televízora, blikajúcu žiarovku, ohňostroj a niekoľko intenzít búrky a zábleskov.

jinbei_lx_100_efekty

Plynule nastaviteľný výkon aj na diaľku

Vďaka integrovanému štandardizovanému držiaku svetlo ľahko pripevníte na akýkoľvek štúdiový statív. Ovládanie je potom možné priamo na svetle alebo prostredníctvom aplikácie výrobcu, ktorá umožňuje plné nastavenie až zo vzdialenosti 30 metrov, čo oceníte najmä v situáciách, keď máte svetlo na ťažko dostupných miestach.

Telo svetla je vyrobené z tvrdeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením počas prepravy a manipulácie. Na zadnom paneli svetla sa nachádzajú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej zobrazujúci nastavené hodnoty.

LED svetla Jinbei ovládanie pres aplikáciu

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetom
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Hybridné
Výkon: 60W
Teplota farieb: 5500K
CRI: RA> 97
TLCI: >98
Hlučnosť: <35dB
Svetelný výkon 0,5 m: 11 000 / 120 000 Lx
Svetelný výkon 1 m: 2 700 / 16 000 Lx
Vstavaný Bluetooth prijímač: Áno dosah >15 m
Vyžarovací uhol: 120°
Nastavenie sily: 1 - 100%
Životnosť čipu: > 100000 hodín
Napájanie: AC100-240V 50 / 60Hz 3A poistka
Rozmery: 160 x 122 x 81 mm
Hmotnosť: 0,66 Kg
Obsah balenia: Svetlo, napájací kábel, reflektor, ochranný kryt čipu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: