LED trvalé svetlo Jinbei LX 60 Sun Light, 5500K + reflektor

Kód: SVE-LX-60
€179,79 €149,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Štúdiové LED svetlo s farebnou teplotou 5 500 K, Bowens adaptérom a vysoko kvalitným 60W COB čipom je vstupným modelom tohto segmentu. Jinbei LX 60 disponuje pokročilými funkciami ako je anti-flickering, svetelné efekty alebo možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu. Toto svetlo veľmi dobre využije ako filmár, tak fotograf. 

Detailné informácie

Podrobný popis

60 W svetlo vo veľmi malom plastovom tele je základným modelom LED svetla pre štúdiá a priestory s prístupom k elektrickej sieti. Hoci ide o vstupný model do sveta svetiel COB LED, je vybavený vysokokvalitným čipom COB, ktorý má presnú reprodukciu farieb - s CRI Ra >96, TLCI >98 a schopnosť zaznamenávať akciu aj pri vysokých snímkových frekvenciách. Vďaka tejto technológii môžete snímať klasické aj spomalené zábery bez blikania.

Výkon je dostatočný na bežné osvetlenie menších scén, osvetlenie portrétov, produktov, malých podcastových štúdií atď. Svoje miesto si nájde aj ako výplňové svetlo na väčšej scéne. So 60W svetlom ľahko osvetlíte akýkoľvek softbox alebo dáždnik do veľkosti približne 95 cm. Na ich montáž je svetlo vybavené vstavaným adaptérom Bowens, ako aj držiakom na fotografický dáždnik. Na použitie väčšieho modifikátora odporúčame výkonnejší 120W variant.

 

  • 60W čip COB s rozptylom svetla až 50 000 lx
  • presná reprodukcia farieb s CRI >96 a TLCI >98
  • tichý ventilátor
  • ochrana proti blikaniu
  • plynulá regulácia výkonu 1 - 100 %
  • Adaptér Bowens
  • ovládanie pomocou aplikácie
  • 9 prednastavených svetelných efektov
  • kompaktné telo

 

Aj keď ide o základný model z hľadiska výkonu, nechýbajú mu vlastnosti a funkcie špičkových svetiel. Svetlo je vybavené kvalitným čipom COB s ochranou proti blikaniu, vďaka ktorej ho možno používať aj pri natáčaní spomalených videí, a prednastavenými svetelnými efektmi.

Rovnako ako ostatné svetlá tohto radu používa adaptér Bowens na pripojenie príslušenstva. Môžete ho pripojiť k akémukoľvek modifikátoru s týmto zámkom. Model LX 60 sa dodáva s kovovým reflektorom.

Svetelný výkon

Svetlo má výkon 60 W, ktorý možno regulovať od 1 do 100 %. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný so 600 W halogénovým svetlom, v porovnaní s ktorým spotrebuje len 10 % energie. 

 

 Výkon světla v Luxoch
vzdálenosť bez reflektora s 60° reflektorom
0,5 m 10 000 Lx 50 000 Lx
1 m  2 700 Lx 8 000 Lx

 

 

Svetlo využíva takzvaný čip COB (Chip on board). Táto technológia spája niekoľko menších čipov na jednej doske. Táto technológia zabezpečuje vyšší výkon a lepšiu stabilitu. Čip je chladný aj pri najvyššom výkone a nehrozí riziko popálenia ako pri bežných halogénových svetlách. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín.

Farba vyžarovaného svetla je biela 5 500 K. Ak chcete zmeniť farebnú teplotu alebo efekty, odporúčame použiť gélové filtre, ktoré prekrývajú svetlo alebo modifikátor na ňom a zafarbujú svetlo.

Čipy vo svetlách LX majú vysoký CRI Ra>96 / TLCI >98. Vďaka tomu sa osvetľované objekty zobrazujú vo verných farbách. Svetlo tiež umožňuje natáčať spomalené videá s veľmi vysokou frekvenciou snímok bez blikania.

Adaptér Bowens pre akékoľvek príslušenstvo

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu môžete na svetlo použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komín atď. V držiaku svetla je zabudovaný držiak na štúdiové dáždniky.

Tip: Ak chcete používať tieto LED svetlá so softboxom, odporúčame siahnuť po softboxoch bez vnútornej konštrukcie, ktorá by tienila čip. Ideálne sú modely KH , balónové softboxy  a deepboxy, s ideálnym priemerom do ø 95 cm a beauty dishe , kovové modely do ø 56 cm a látkové modely do ø 80 cm.

Prednastavené svetelné efekty

Svetlo LED LX 60 je vybavené deviatimi svetelnými efektmi, ktoré dokážu simulovať svetlo z televízora, blikajúcu žiarovku, ohňostroj a niekoľko intenzít búrky a zábleskov.

jinbei_lx_100_efekty

Plynule nastaviteľný výkon aj na diaľku

Vďaka integrovanému štandardizovanému držiaku svetlo ľahko pripevníte na akýkoľvek štúdiový statív. Ovládanie je potom možné priamo na svetle alebo prostredníctvom aplikácie výrobcu, ktorá umožňuje plné nastavenie až zo vzdialenosti 30 metrov, čo oceníte najmä v situáciách, keď máte svetlo na ťažko dostupných miestach.

Telo svetla je vyrobené z tvrdeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením počas prepravy a manipulácie. Na zadnom paneli svetla sa nachádzajú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej zobrazujúci nastavené hodnoty.

LED svetla Jinbei ovládanie pres aplikáciu

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetom
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Hybridné
Výkon: 60 W
Teplota farieb: 5 500 K
CRI: RA >96
TLCI: >98
Hlučnosť: <35dB
Svetelný výkon 0,5 m: 10 000 / 50 000 Lx
Svetelný výkon 1 m: 2 700 / 8 000 Lx
Vstavaný Bluetooth prijímač: Áno dosah >15 m
Vyžarovací uhol: 120°
Nastavenie sily: 1 - 100 %
Životnosť čipu: >100 000 hodín
Napájanie: AC100-240V 50 / 60Hz 3A poistka
Rozmery: 220 x 120 x 200 mm
Hmotnosť: 1 Kg
Obsah balenia: Svetlo, napájací kábel, reflektor, ochranný kryt čipu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: