Hybridné LED trvalé svetlo EF 60 II Sun Light, 5500K + reflektor

Kód: SVE-EF-60-II
€183,60
Skladom (> 5 ks)
Hybridné LED svetlo EF-60 II druhé generácie s Bowens adaptérom pre uchytenie príslušenstva, COB čipom s vysokým CRI. Svetlo je vhodné aj pre natáčanie "slow motion". Svetlo možno napájat z NP-F batérií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jinbei EF 60 II - 5500K, Hybridné s reflektorom

Výkonné LED svetlo z rady EF od Jinbei. Svetlo je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu čipu, perfektné podanie farieb a možnosť natáčať aj na vyššiu FPS.  Toto svetlo je možné napájať ako zo siete, tak z NP-F batérií, ktoré svetlo udrží v prevádzke 1,5 hodiny na plný výkon (v závislosti na kapacite batérií).

Tip: Pri používaní na batérie k svetlu odporúčame tieto NP-F batérie s kapacitou 6600mAh.

 

Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 60 W, ktorý je možné regulovať od 1 do 100%. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 600W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie.


Vlastnosti LED čipu

Na svetle je použitý tzv. COB čip (Chip on board). Táto technológia združuje viac menších čipov na jednej doske. Tie sú prekryté vrstvou luminoforu. Vďaka tejto technológie je zaistený väčší výkon a lepšia stálosť. Čip je aj na vysoký výkon chladný a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín.

Farba vyžarovaného svetla je biela 5500K. Pre zmenu farebnej teploty alebo efekty odporúčame použiť gélové filtre, ktorými sa svetlo alebo na ňom nasadený modifikátor prekryje a svetlo zafarbia.

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 95 / TLCI>97. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videí s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania.

Variabilita príslušenstva

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu na svetlo môžete použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komínok, a pod. V držiaku svetla je vstavaný držiak pre štúdiové dáždniky.

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. Kĺb svetla je vnútri kovový, aby svetlo bez problémov udržal v akejkoľvek polohe.

 

Ovládanie a konštrukcia

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a možno ho možné diaľkovo ovládať promócií ovládačov EF-RC. Dosah ovládania je 100 metrov. Telo svetla je z tvrzeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na zadnom paneli svetlá sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetem
Záruka: 36
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Hybridní
Výkon: 60W
Teplota farieb: 5500K
CRI: RA> 96
TLCI: >97
Svetelný výkon: 11000 lx/m2
Vstavaný prijímač pre diaľkové ovládanie: Áno (2,4 Ghz, dosah 30m)
Vyžarovací uhol: 120°
Nastavenie sily: 1 - 100%
Životnosť čipu: > 100000 hodín
Napájanie: AC100-240V 50 / 60Hz 3A poistka
Rozmery: 245x120x180 mm
Hmotnosť: 1,25 Kg
Obsah balenia: Svetlo, napájací kábel, reflektor, ochranný kryt čipu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: