Hybridné LED trvalé svetlo Jinbei EFT 360, 2000 - 10000K, RGB

Kód: SVE-LED-EFT-360_RGB
ZÁRUKA 3 ROKY
Značka: Jinbei
€173,04
Predaj ukončený

Jinbei EFT 360 je LED tyč z rady EF, ktorá je skvelým pomocníkom pre efektné svietenie lifestylových a portrétnych fotografií aj pre svietenie produktovej fotografie. Vďaka svojmu tvaru je perfektné tiež na lightpainting. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahké všestranné svetlo Jinbei EFT 360, je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí hľadajú kompaktné svetlo s pokročilými funkciami ako je RGB režim alebo filmové efekty. 

LED tyče sú veľmi často využívané pre svietenie portrétnych, lifestyle a produktových fotografií na lokáciách, kde výborne suplujú efektné osvetlenie z výkladov, citylightov a pouličných svetiel . Tomu napomáha aj napájanie batériami, ktoré svetlo udrží v prevádzke cez 2 hodiny na plný výkon . Aby ste si scénu mohli nasvietiť presne podľa vašich predstáv, môžete na svetle meniť farebnú teplotu v rozsahu 2 000 - 10 000 K a prepnúť do plnespektrálneho RGB režimu, v ktorom je možné nastaviť ľubovoľnú farbu vďaka HSI.

Vďaka svojmu tvaru a rukoväti v spodnej časti, je toto svetlo skvelé aj na "lightpainting" . Využijete ho ale aj v ateliéri, kde perfektne supluje menšie stripboxy . Pre toto použitie je osadené klapkami pre presnejšie smerovanie svetla a je možné ho uchytiť na akýkoľvek statív s 1/4 "závitom . Svetlo má hybridné napájanie a je možné ho napájať aj zo siete vďaka sieťovému adaptéru, ktorý je dodávaný spoločne so svetlom. 


Výkon svetla a ovládanie

Svetlo je osadené 318 LED diódami s výkonom 23 Wattov - 4 162 lumenov (5 500 K). Výkon je plynule regulovateľný od 1 do 100% pre každú farbu. Svetlo je možné nastaviť v niekoľkých režimoch. 

  • 2 000 - 10 000 Kelvinov 
  • RGB v plnom spektre vďaka HSI: odtieň: 360 °, saturácia: 1 - 100%, intenzita: 1 - 100%
  • Filmové efekty


Svetlo tak veľmi ľahko nastavíte presne podľa potreby. Životnosť LED čipov je> 50 000 hodín. Svetlo vďaka tejto technológii spotrebováva minimum el. energie a preto ho môžete na batériu používať dlhšie ako dve hodiny (s originálnymi batériami) Svetlo je navyše doplnené o  20 prednastavených svetelných efektov  (TV / color temperature cycle / RGB multi / modrá multi / zelená multi / červená multi / party "slow" / party "fast" / sanitka / hasičské auto / výstražné svetlo / SOS / high / low beam / blesk fotoaparátu / pulzujúce svetlo / plameň / Policajné auto / Búrka / Ohňostroj / Blikajúca žiarovka.  

Jinbei_EFT-360_displaysOvládanie a konštrukcia

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a môžete ho diaľkovo ovládať pomocou ovládačov  EF-RC  alebo prostredníctvom  mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre iOS aj Android . Dosah ovládania je 100 metrov. Nastavené hodnoty sú zobrazené aj na podsvietenom displeji svetla. 

jinbei_led_svetla_ovladani

Svetlo je vyrobené z tvrdeného plastu, vďaka ktorému je veľmi ľahké. Jeho rozmery  56.3 x 7.5 x 3.5 cm Vám spoločne s nízkou váhou dávajú možnosť mať ho stále po ruke. Svetlo bez problémov pripnete na akýkoľvek fotobatoh  

EFT 360 je vybavené odnímateľnými klapkami pre presnejšie smerovanie toku svetla. Diódy sú prekryté difuzérom, ktorý slúži pre oslabenie svetla a vytvorenie jednoliatej plochy. Na zadnej strane nájdete magnety, vďaka ktorým môžete svetlo prichytiť na akúkoľvek magnetickú plochu. Svetlo tak môžete na scéne ľahko schovať alebo prichytiť na stenu, čím nielen ušetríte miesto, ale zároveň svetlo môžete použiť ako ambientné osvetlenie pre dokreslenie záberu. 

Zospodu svetla nájdete 1/4 "závit pre uchytenie svetla na statív. Na bočnej strane je konektor pre pripojenie  napájacieho adaptéra, ktorý je dodávaný spoločne so svetlom . Adaptér využijete v ateliéri miesto batérie. 

Dodatočné parametre

Kategória: LED tyče
Záruka: 3 roky
Farebná teplota: Bi-color, RGB
Napájanie: Hybridné
Výkon: 23 W
Farebná teplota: 2 000 - 10 000 K, RGB
Index CRI: >97
Index TLCI: >97
Energetická hodnota: A+
Nastavenie výkonu: 1 - 100% po percente
Svetelný výkon Lx (0,5 m): 2219 (3200 K), 3025 (4500 K), 4162 (5500 K), 3915 (6000 K)
Svetelné efekty: Áno (20)
Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz systém, dosah 100 m, kompatibilný s Jinbei EF RC a Jinbei TR-Q7
Ovládanie cez aplikáciu: Áno, dosah > 15 m
Rozmery: 56.3 x 7.5 x 3.5 cm
Hmotnosť: 472 g - bez klapiek
Obsah balenia: Svetlo EFT 360, odnímateľné klapky, napájací adaptér, prepravné púzdro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: