Kruhové LED trvalé svetlo 3200-5800K - Ring light LF-R480

Kód: SVE-LF-R-480
€164
Skladom (> 5 ks)
Kruhové trvalé RING svetlo s priemerom 45,6cm - Ring s LED technológiou a nastaviteľnou farebnou teplotou, je ideálny svetlo pre nasvietenie tváre. Ringlight má dostatok výkonu pre fashion fotografiu, ale najväčšie uplatnenie nájde pri profesionálnom líčení. Svetlo vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a nahrádza svetla s výkonom 100 W.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kruhové trvalé svetlo je ideálny pre nasvietenie tváre, teda je to pravá voľba pre každú Make-up Artist. Samozrejme ho možno použiť aj ako hlavné svetlo alebo doplnkové svetlo pri fotení fashion / beauty portrétov. Svetlo vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a zároveň svieti objekt rovnomerne - čím bližšie je svetlo k tvári, tým viac sa jeho efekt prejaví. Svetlo má neodnímateľný difúzny kryt a vyžaruje mäkké svetlo.

Vďaka plynulej regulácii výkonu a farebné teploty 3200K - 5800K je svetlo použiteľné pre natáčanie alebo fotenie v akýchkoľvek svetelných podmienkach - ľahko zladíte farebnú teplotu svetla so svetlom v miestnosti, takže bude svetlo pôsobiť prirodzene. Žlté svetlo má tiež lichotivější charakter a hodí sa pri natáčaní makeup tutorialov.

Ring flash je dodávaný vrátane ohybného držiaka na mobilný telefón, ktorý je možné odňať. Samotné svetlo sa uchytáva na akýkoľvek bežný štúdiový statív sa spigot a vďaka náklopnému držiaku ho možno uchytiť v akomkoľvek uhle presne tak, aby vyhovovalo Vašim potrebám.

Svetlo je vybavené dvoma oddelenými stmievačmi pre diódy s teplotou 3200K a 5800K. Oba kanály je možné ľubovoľne miešať. Ďalej je na svetle pätica typu "hotshoe", ktorá je primárne určená pre uchytenie priloženého držiaku telefónu a závit pre uchytenie prídavného zrkadla (nie je súčasťou).

Svetelný výkon svetla je vďaka LED technológii porovnateľný so žiarivkami s výkonom 100 W.

Náš tip: K svetlu možno dokúpiť aj naklopiteľný kruhové zrkadlo, ktoré sa upevňuje pomocou skrutky priamo na svetlo. Zároveň je možné so zrkadielkom využívať aj držiak mobilného telefónu, teda ho možno použiť buď ako kontrolu pri natáčaní, alebo ako jednoduché zrkadlo pri vlastnom líčení.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kruhové
Záruka: 24
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Ze sítě
Výkon: 100W
Intenzita osvetlenia: 9800 lx
Počet LED diód: 480 ks
Index podania farieb Ra: > 90RA
Farebná teplota: 3200-5800 K (+ -200K odchýlka)
Napájanie: 100-230V 50 Hz (vstavaný zdroj)
Vonkajší priemer: 45,6cm
Pätica pre upevnenie na statív: Áno
Obsah balenia: Kruhové trvalé svetlo (Ring), držiak na mobilný telefón (ohybný), napájací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: