Objektív Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD pre Nikon F

Kód: OBJ-TAMRON-N-F045N
Akcia
Značka: TAMRON
€1 029,41 –12 %
tamron sp 35mm f 1 4 ie13520785
€1 029,41 –12 % €900,68 €750,57 bez DPH
Do týždňa
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Tamrón SP 35mm F/1.4 Di USD pre Nikon F je stvorený pre dokonalé snímky. Objektív ponúka dych vyrážajúcu ostrosť, atraktívny bokeh a nekompromisný výkon. Objektív vám ponúka ohniskovú vzdialenosť 35 mm a expozíciu F/1,4.

Detailné informácie

Podrobný popis

Poskytovať vášnivým fotografom najlepšiu možnú kvalitu obrazu - to je motiváciou každého objektívu Tamron. Tamrón SP 35mm F/1,4 Di USD (model F045) je najlepším príkladom tohto neúnavného hľadania dokonalosti. Vďaka svojmu bezkonkurenčnému obrazovému výkonu je tento základný objektív dôstojným míľnikom 40-ročného výročia rady SP. Konštruktéri sa pri vývoji tohto objektívu zamerali na dosiahnutie maximálnej kvality obrazu. Prijali výzvu vytvoriť najlepší objektív Tamron všetkých čias. S využitím všetkých optických technológií, ktoré sú základom vedúcej úlohy spoločnosti Tamron vo výrobe objektívov, nakoniec dosiahli svoj cieľ: SP 35 mm F/1,4 je najpôsobivejším objektívom v histórii spoločnosti Tamron . Pri plne otvorenej clone žiari nekompromisným výkonom rozlíšeniav spojení s atraktívnym bokehom a jednoduchou použiteľnosťou, ktoré sú charakteristickým znakom objektívov Tamron. Nechajte sa inšpirovať touto majstrovskou triedou obrazového výkonu. S objektívom SP 35 mm F/1,4 Di USD znovu objavíte svet.

Hlavné prednosti

  • Výnimočná kvalita obrazu
  • Perfektné ostrenie
  • Vynikajúca svetelnosť
  • Konštrukcia odolná voči vlhkosti
  • Možnosť pripojenia na TAMRON TAP-in konzolu

Di - Full-frame snímač

Objektívy s označením Di sú vyvinuté tak, aby vyhovovali parametrom digitálnych zrkadloviek s full-frame snímačom. Zároveň však môžete modely s označením Di použiť aj s APS-C snímačmi pri obmedzení crop factoru.

SP - Super séria

Objektívy s týmto značením (Super séria) dosahujú vysokú výkonnosť a kvalitu vzhľadom k použitým materiálom a konštrukcii objektívu. Pri týchto modeloch očakávajte nadpriemernú kvalitu a vyššiu výkonnosť.

Automatické ostrenie USD

Aj tento ultrazvukový ostriaci systém umožňuje prejsť na manuálne ostrenie bez nutnosti prepínania z autofocusu na manuálne ostrenie, rovnako ako pri PZD.

Špeciálne optické členy LD

Farebná chyba je častou chybou optiky, prejavujúca sa mnohými spôsobmi. Často hovoríme o takzvanej chromatickej aberácii, ktorá sa vyskytuje častejšie pri širokouhlých objektívoch. LD členy sú vyrobené zo špeciálnych optických skiel s extrémne nízkym rozptylom svetla, ktoré efektívne kompenzujú farebnú vadu, obzvlášť viditeľnú pri používaní teleobjektívov v krajnej polohe.

Antireflexná a high-tech vrstva FLR

Fluoridový povlak trvalo chráni prednú šošovku pred kontamináciou. Kvapky oleja a vody nepriľnú k povrchu, ktorý sa preto veľmi ľahko čistí.

Záruka 5 rokov

Spoločnosť Tamron ponúka svojim zákazníkom program s predĺženou zárukou 2 + 3 roky. Na obdržanie špeciálneho záručného certifikátu musí byť objektív zakúpený prostredníctvom oficiálneho predajcu spoločnosti Tamron. Pre uplatnenie rozšírenej záruky na 5 rokov je nevyhnutné doloženie dokladu spolu s certifikátom o registrácii.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre Nikon
Hmotnosť: 805 g
Svetelnosť: 1.4
Bajonet: Nikon F
Optická stabilizácia: Nie
Priemer závitu filtra: 72mm
Konštrukcia - počet skupín: 10
Konštrukcia - počet členov: 14
Min. zaostriteľná vzdialenosť (cm): 30 cm
Ostrenie: Automatické (AF)
Max. ohnisková vzdialenosť (mm): 35 mm
Min. ohnisková vzdialenosť (mm): 35 mm
Ohnisko: Pevné
Kategória objektívu: Základný
Objektív pre formát: Full frame, APS-C
Dĺžka objektívu (mm): 104,8 mm
Počet lamiel clony: 9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: