Objektív Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon

Kód: OBJ-TAMRON-N-580716
Akcia
Značka: TAMRON
€1 758,88 –12 %
Objektív Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD G2 pre Nikon
€1 758,88 –12 % €1 544,33 €1 286,94 bez DPH
Do týždňa
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Nová generácia objektívu Tamron SP 70-200mm F / 2.8 Di VC USD G2 (model A025) prešla dôkladnou revíziou optických, mechanických a elektronických konštrukcií pre zvýšenie rýchlosti a presnosti AF a posilnenie funkcie stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation).

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu novej generácie objektívu Tamron SP 70-200mm F / 2.8 Di VC USD G2 (model A025) prešiel dôkladnou revíziou optických, mechanických a elektronických konštrukcií pre zvýšenie rýchlosti a presnosti AF, posilnením funkcie stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) a skrátením minimálnej zaostrovacej vzdialenosti . Medzi nové funkcie patrí eBand povrchová úprava, konštrukcia odolná proti vlhkosti a prachu, fluórovaná povrchová úprava a kompatibilita s telekonvertorom. Konštrukcia objektívu je vybavená kovovým tubusom pre lepšiu manipuláciu a jednoduché používanie. Výsledkom tohto dramatického vývoja je model A025, vysokorýchlostný teleobjektív, ktorý zvyšuje rozsah prejavu pre fotografovanie v širokom spektre žánrov ako sú portréty, krajiny, športové aktivity a fotožurnalistika.

VLASTNOSTI:

1.Vynikajúce rozlíšenie a vykreslenie kontrastu, krásny Bokeh a plná kompatibilita s telekonvertorom Tamron
Na základe aktuálneho modelu A009 bol prepracovaný a vylepšený optický dizajn. Ako rozlíšenie, tak aj vykreslenie kontrastu výrazne prevýšilo súčasnú úroveň.
Bokeh bol vylepšený a rozšírený, aby poskytoval špičkové efekty na pozadí v celom rozsahu zoomu. Použitie 9ti lamelové kruhové ďalej bokeh vylepšuje. Optická konštrukcia nového A025 sa skladá z 23 členov v 17 skupinách. Optimálne rozmiestnenie XLD členov s extra nízkym rozptylom sveta a LD členov s nízkym rozptylom svetla dôkladne odstraňuje chromatické aberácie, ktoré majú tendencie sa objavovať najmä u vysokorýchlostných teleobjektívov v celom rozsahu zoomu.

2. Zdokonalený systém stabilizácie obrazu VC poskytuje najvyššiu možnosť vo svojej triede * 1 (stabilizácia obrazu s kompenzáciou snímok až do hodnoty 5 F-Stop vyhovujúca norme CIPA) a ponúka 3 režimy VC podľa konkrétnej situácie
Využitie pôvodného systému stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation), ktorý funguje na mechanizme pohyblivých cievok, jeho zdokonalenie a posilnenie dostalo tento systém stabilizácie obrazu VC na najvyššiu úroveň vo svojej triede * 4 s výkonom kompenzácie snímok a opravy trasenia rúk až do hodnoty 5 F- Stop podľa normy CIPA (pri použití v režime VC MODE 3)

S voliteľným príslušenstvom Tamron TAP-in konzol môžete prispôsobiť konfiguráciu režimu VC MODE 1. Vyberte si zobrazenie v hľadáčiku buď štandardné alebo prioritu snímky.

3. Demonštratívne zlepšila rýchlosť autofokusu a schopnosť reagovať
Model A025 je vybavený ultrazvukovým motorom USD (Ultrasonic Silent Drive, ktorého vynikajúcu schopnosť reagovať zaisťuje presné vysokorýchlostné zaostrovanie. Dva vyspelé, vysoko výkonné mikropočítače a optimalizácia algoritmu zabezpečili zvýšenie ako zaostrovacej rýchlosti tak aj presnosti v porovnaní s objektívom 70-200mm (model A009). Navyše, vďaka nepretržitému mechanizmu manuálneho zaostrovania môžu fotografovia, ktorí fotografujú s použitím AF, vykonávať ľahké úpravy pomocou MF bez plytvania času prepínaním medzi AF a MF tam a späť.

4. Kratšia minimálna zaostrovacia vzdialenosť pre väčšiu univerzálnosť
Vylepšené ostriace a zoomovacie vačky vnútri tubusu objektívu znížili minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť u tohto nového modelu A025 z 1,3 m (z modelu A009) na 0,95 m, s maximálnym pomerom zväčšenia 1: 6,1. Kratšia minimálna zaostrovacia vzdialenosť v spojení s vynikajúcim optickým výkonom SP 70-200mm (model A025) umožňuje fotografom ďalej rozšíriť ich rozsah výrazu.

5. Optimalizovaná a exkluzívne navrhnutá eBAND povrchová úprava
Nový model SP 70-200mm (A025) je vybavený pôvodný eBAND (Extended Bandwith & Angular-Dependency) povrchovou úpravou, ktorá kombinuje nano-štruktúrovanú vrstvu s extrémne nízkym indexom lomu s bežnými viacvrstvovými povrchovými úpravami. Optimalizovaná a navrhnutá výhradne pre tento nový zoom, eBAND povrchová úprava zaisťuje vynikajúce antireflexné vlastnosti a účinne znižuje akýkoľvek výskyt zábleskov a tieňov. Dokonca aj pri robení portrétov v proti svetle tento objektív poskytuje dokonalý, krištáľovo čistý obraz.

6. Konštrukcia odolná proti vlhkosti a prachu
Nový teleobjektív SP 70-200mm (model A025) má konštrukciu odolnú proti vlhkosti a prachu. Vďaka špeciálnym tmelom, ktoré sú použité u každého spoja a švu, je táto konštrukcia ideálna pre použitie vo vonkajšom fotografovaní. V porovnaní s bežnými konštrukciami odolnými proti vlhkosti a prachu, tmelová hmota pomáha zabrániť vniknutiu prípadných nečistôt, prachu alebo vodných kvapiek.

7. Fluórová povrchová úprava pre posilnenie ochrany
Vrchná plocha člena objektívu je potiahnutá ochrannou zlúčeninou fluóru, ktorá odpudzuje vodu a olej. Povrch objektívu sa ľahšie čistí a nie je tak citlivý voči škodlivým účinkom nečistôt, prachu, vlhkosti a otlačkov prstov.

8. Elektromagnetický systém clony je teraz použitý tiež u bodákov pre Nikon objektívy
Elektromagnetický systém clony, ktorý bol štandardnou výbavou bajonetov pre Canon objektívy, je teraz použitý aj u bodákov pre Nikon * 5. Presnejšie ovládanie clony a jej hodnôt je možné vďaka tomu, že lamely clony sú poháňané a riadené motorom prostredníctvom elektronických pulzných signálov.

9. Ľahký a ľahko uchopiteľný statívový závit kompatibilný s rýchloupínacími doštičkami Arca-Swiss
Novo štruktúrovaný grip a štýlový Arca-Swiss statívový závit zvyšuje rýchlosť a obsluhu objektívu. Vzhľadom k tomu, že je statívový závit vyrobený z ľahkého horčíka, je oveľa ľahší na manipuláciu a nosenie.

10. Kompatibilný s konzolou TAMRON TAP-in
Môžete aktualizovať firm ware, prispôsobiť pozíciu autofokusu a upraviť mechanické nastavenie a preferencie objektívu 70-200mm jednoduchým pripojením ku konzole TAMRON TAP-in a jej pripojením k PC pomocou USB.

11. Na základe prísnych štandardov kvality hodnej SP série, tento nový objektív je vyrobený s dôkladnou pozornosťou k detailom
Najmä pre rad SP objektívov, Tamron zaviedol dôslednú konštrukciu a štandardy kvality. Tieto normy sa vzťahujú nielen na optickú konštrukciu, mechanickú konštrukciu a kozmetický vzhľad ale aj na oblasti ako je odolnosť a vylepšenia výrobku v rôznych jednotlivých funkciách. Tamron dôkladne zhodnotil všetky konštrukčné a výrobné procesy s cieľom ponúknuť svoje výrobky s ešte vyššou úrovňou presnosti a kvality.
Optický dizajn u SP 70-200mm G2 (model A025) bol obnovený, mechanické diely boli vylepšené a bol prijatý nový koncept vonkajšieho dizajnu. Za účelom maximalizácie optického výkonu, Tamron zlepšil presnosť súčiastok a zvýšil presnosť celkového mechanizmu zoomu.

Parametre:

Ohnisková vzdialenosť: 70-200 mm
Svetelnosť: F / 2.8
Konštrukcia objektívu: 23 členov v 17 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 95 cm
Veľkosť filtra: 77 mm
Dĺžka: 191,3 mm
Váha: 1485 g
Lamely clony: 9
Balenie obsahuje: slnečná clona, ​​predná krytka, zadná krytka, puzdro, odnímateľný statívový závit
Typ bajonetu: Nikon
Vhodný pre žáner: portréty, krajiny, športové aktivity, žurnalistika


Poznámka výrobcu:

Tamron ponúka široké portfólio objektívov pre digitálne aj klasické zrkadlovky. Za viac ako 60 rokov skúseností v oblasti foto optiky sa stal jedným z najvýznamnejších predstaviteľov na poli výrobcu kvalitnej foto techniky na svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre Nikon
Hmotnosť (g): 1485
Svetelnosť: F2.8
Bajonet: Nikon
Optická stabilizácia: Áno
Priemer závitu filtra: 77 mm
Konštrukcia - počet skupín: 17
Konštrukcia - počet členov: 23
Min. zaostriteľná vzdialenosť (cm): 95
Najvyššie clonové číslo: F22
Ostrenie: Automatické (AF)
Max. ohnisková vzdialenosť (mm): 200
Min. ohnisková vzdialenosť (mm): 70
Ohnisko: Premenlivé
Kategória objektívu: Teleobjektívy
Objektív pre formát: Full frame, APS-C
Dĺžka: 191,3 mm
Svetelnosť objektívu - najdlhšie ohnisko: 2.8 a menej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: