Octabox KS 120 cm dáždnikový s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-KS-120
€85,39
Skladom (>5 ks)

Soft box s rýchlo rozkladacou dáždnikovou konštrukciou navrhnutý pre mobilné ateliéry. Octa box je navrhnutý pre fotografovanie portrétov, postáv, fashion a glamour fotografie. Vytvára krásne plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných hrán. Mäkkosť môžete  zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Soft box je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Octa box KS 120 cm rýchlo rozkladací

Soft box KS je špeciálne navrhnutý pre mobilné štúdia a fotografov, ktorí s technikou cestujú. Jeho rýchlo rozkladacia konštrukcia zaisťuje jednoduché rozloženie a zloženie počas niekoľkých málo sekúnd a to aj s nasadenými difúznymi plátnami. Ich skladnosť oceníte aj v ateliéri. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zostala pevná a ľahká. 8 hliníkových prútov a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie soft boxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami.

 

Použitý materiál

Soft box je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna soft boxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Soft box je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba.


Kompatibilita

Soft box je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a soft box je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a soft box tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.

K soft boxu je možné prikúpiť adaptér pre systémy ElinchromProfoto Broncolor. Týmto adaptérom je možné nahradiť štandardný Bowens a soft box použiť aj na jednom z týchto systémov.


Využitie

Osemuholníkový soft box sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotografiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť soft boxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Octa box s týmto priemerom je ideálny na svietenie portrétov, polo-portrétov a celých postáv. Krásne nasvieti aj celé prostredie scény.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Octabox
Rozmer plátna: Ø120cm
Hĺbka: 62cm
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná (Rozmer ok: 4x4x4cm)
Konštrukcia: Rýchlo rozkladacia
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Súčasť balenia: Soft box, 2 difúzne plátna, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: