Octabox LFH 150 cm s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-LFH-150
€91,60
Skladom (> 5 ks)
Octabox je navrhnutý pre fotografovanie portrétov, postáv, fashion a glamour fotografii. Vytvára krásne plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných hrán. Mäkkosť možno zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Softbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Octabox LFH 150 cm

Softbox typu LFH je optimálnou variantou do štúdia. Dáždniková konštrukcia s hliníkovými prútmi a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibillitu sa zábleskovými aj trvalými svetlami.

 

Použitý materiál

Softbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálný svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biela a odolná proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna aj voština sú odnímateľná. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Osemuholníkový softbox sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotograiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňi bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť softboxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Octabox s týmto priemerom je ideálny na svietenie portrétov, poloportrétů a celých postáv. Krásne nasvieti aj celé prostredie scény. Octabox s týmto priemerom je ideálny pre väčšie portrétne a fashion ateliéry alebo glamour fotografov, ktorým bude nahrádzať prirodzené svetlo dopadajúce do miestnosti.

150cm octabox je skvelý pre predné svetlo vo chvíli, kedy chcete zachovať čo najprirodzenejšie svetelný výstup. Využijete ho tiež pri fotografovanie skupinových fotografií, alebo ako náhradu pozadie, kedy otočíte svetlo s octaboxom proti fotoaparátu za fotografovaným objektom.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Octabox
Záruka: 24
Rozmer plátna: Ø150cm
Hĺbka: 36 cm
Vnútorná difúzna plátno: Áno, odnímateľná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľná
Voština: Áno
Konštrukcia: Pevná, 8 prutov
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1,2 kg
Súčasť balenia: Softbox, 2 difúzna plátna, voština, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: