Octabox LFH 150 cm s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-LFH-150
€98,26
Na ceste
Položka bola vypredaná…

Octa box je navrhnutý pre fotografovanie portrétov, postáv, fashion a glamour fotografiu. Vytvára krásne plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných hrán. Mäkkosť môžete zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Soft box je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Octa box LFH 150 cm

Rad LFH ponúka softboxy s pevnými konštrukciami, dvoma bielymi difuzními plátny a voštinouHlavné difúzne plátno je uchované vnútri softboxu a vnútorný okraj softboxu má suchý zips pre odnímateľnú vnútornú voštinu. Softbox typu LFH je optimálnou variantou do štúdia. Pevná konštrukcia s hliníkovými pruty a Bowens adaptér zaisťuje perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými i trvalými svetlami. 

 

Použitý materiál

Soft box je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna soft boxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna aj voština sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla.


Kompatibilita

Soft box je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a soft box je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a soft box tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Osemuholníkový soft box sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotografiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť soft boxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Octa box s týmto priemerom je ideálny na svietenie portrétov, polo-portrétov a celých postáv. Krásne nasvieti aj celé prostredie scény. Octa box s týmto priemerom je ideálny pre väčšie portrétne a fashion ateliéry alebo glamour fotografov, ktorým bude nahrádzať prirodzené svetlo dopadajúce do miestnosti.

150cm octa box je skvelý pre predné svetlo vo chvíli, kedy chcete zachovať čo najprirodzenejší svetelný výstup. Využijete ho tiež pri fotografovaní skupinových fotografií alebo ako náhradu pozadia, kedy otočíte svetlo s octa boxom proti fotoaparátu za fotografovaným objektom.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Octabox
Rozmer plátna: Ø150cm
Hĺbka: 36 cm
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno
Konštrukcia: Pevná, 8 prútov
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1,2 kg
Súčasť balenia: Soft box, 2 difúzne plátna, voština, bajonet Bowens, prepravná taška
Položka bola vypredaná…

Skladanie softboxu. Rozdiel medzi pevným LF a rýchlo skladacím KS.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 3.10.2023
+ dobrá cena v pomere ku kvalite a rozmerom
+ dobrá kvalita
+ dve plátna plus honeycomb
- nie je to nevýhoda, len treba myslieť na to, že toto nie je rýchloskladací softbox, takže je vhodný hlavne na stále inštalácie

Celková spokojnosť s kvalitou aj pomerom cena/kvalita.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: