Octabox LFH 150 cm s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-LFH-150
€98,26 –20 %
Octabox LFH 150 cm s voštinou, adaptér Bowens
€98,26 –20 % €78,61
Skladom (>5 ks)

Octa box je navrhnutý pre fotografovanie portrétov, postáv, fashion a glamour fotografiu. Vytvára krásne plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných hrán. Mäkkosť môžete zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Soft box je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Octa box LFH 150 cm

Soft box typu LFH je optimálnym variantom do štúdia. Dáždniková konštrukcia s hliníkovými prútmi a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie soft boxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami.

 

Použitý materiál

Soft box je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna soft boxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna aj voština sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla.


Kompatibilita

Soft box je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a soft box je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a soft box tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Osemuholníkový soft box sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotografiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť soft boxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Octa box s týmto priemerom je ideálny na svietenie portrétov, polo-portrétov a celých postáv. Krásne nasvieti aj celé prostredie scény. Octa box s týmto priemerom je ideálny pre väčšie portrétne a fashion ateliéry alebo glamour fotografov, ktorým bude nahrádzať prirodzené svetlo dopadajúce do miestnosti.

150cm octa box je skvelý pre predné svetlo vo chvíli, kedy chcete zachovať čo najprirodzenejší svetelný výstup. Využijete ho tiež pri fotografovaní skupinových fotografií alebo ako náhradu pozadia, kedy otočíte svetlo s octa boxom proti fotoaparátu za fotografovaným objektom.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Octabox
Rozmer plátna: Ø150cm
Hĺbka: 36 cm
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno
Konštrukcia: Pevná, 8 prútov
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1,2 kg
Súčasť balenia: Soft box, 2 difúzne plátna, voština, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: