Odrazová doska - plocha 56cm, strieborná, perforovaná

Kód: ODR-PERF-56-S
€6,80
Skladom (> 5 ks)
Odrazová doska 56 cm s perforovanou plochou je vhodná pre každého exteriérového fotografa. Doska má striebornú, obojstrannú odraznou plochu, ktorá vďaka perforácii výborne odoláva vetru, čo jej predurčuje pre prácu so slnkom v exteriéri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odrazová doska 56 cm - perforovaná

Odrazové dosky patrí medzi základné vybavenie každého fotografa a filmára. Využitie nájde ako v exteriéri, pri práci s prirodzeným svetlom, tak v ateliéri, kde slúžia k dosvietenia tieňov. Odrazová doska sa skladá z rychlorozkládacího rámu so striebornou plochou. Rozloženie aj zloženie je otázkou niekoľkých sekúnd. Vďaka priemeru 20 cm v zloženom stave dosku pohodlne pribalíte do fotobatohu na cesty. Doska je zabalená v prepravnom puzdre, aby nedošlo k jej poškodeniu alebo zašpinenie.

Perforácia - dierovanie odrazné plochy výrazne zvyšuje odolnosť dosky proti vetru. Plocha nebude pri větrnějším počasí padať, pretože vietor čiastočne prejde skrz nej. Bežné dosky bez perforácie sa správajú vo vetre ako plachta a majú tendenciu sa napínať, a preto je pri fotení s odraznou doskou väčšinou nutná pomoc ďalšieho človeka. Vďaka perforácii nepotrebujete pri fotení asistenta, aby odrazku držal, aby vo vetre neuletel a môžete sa spoľahnúť aj na bežný statív s držiakom. Perforácia spôsobuje, že svetlo z tejto odrazovej dosky je o niečo členitejšie, než z bežnej odrazné dosky - tento efekt sa mení a miznú sa vzdialenosťou od foteného objektu a naklopenie odrazné dosky.

Strieborná plocha - vhodná na prisvetľovanie a odrážanie svetla s výstupom cca 5500-6500K - v závislosti na farebnej teplote zdroja svetla. Plocha však výrazne nemení farebnú teplotu zdroja svetla

Dodatočné parametre

Kategória: Odrazové dosky a držiaky
Záruka: 24
Priemer: 56cm
Farebné plochy: Strieborná, perforovaná
Rychlorozkládací: Áno
Priemer v zloženom stave: 20cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: