Rádiový odpalovač AC-04S1, kompletná sada pre SONY (stará pätica)

Kód: ODP-AC-04-S-SADA
€25,64
Skladom (3 ks)
Komfortná diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu cez paticu SONY / Minolta. Set je vhodný pre použitie v ateliéri aj exteriéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedná sa o model odpaľovača pre staršie fotoaparáty Sony bez MI pätice. Pre novšie fotoaparáty radu A7, A6XXX a ďalšie zvoľte univerzálny variant AC-04 so stredovým kolíkom.

 

Komfortná diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu. Možnosť nastavenia štyroch rôznych frekvencií. Verzia AC-04S1 je vhodná pre zrkadlovky SONY (vysielače, prijímače sú univerzálne)!

Set je vhodný pre použitie v ateliéri aj exteriéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov. Dosah medzi odpaľovačom a prijímačom je minimálne 20m (dosah v uzavretom priestore: min. 10m, dosah v otvorenom priestore: min. 20m) a vďaka vysokofrekvenčnému prenosu (frekvencia 433MHz) nie je nutná priama viditeľnosť medzi koncovými bodmi.

  • Synchronizačný čas: až 1/200.
  • K fotoaparátu je možné vysielač pripojiť pomocou stredového kontaktu (sánky na systémový blesk), alebo káblom, ktorý je tiež súčasťou balenia.

Prijímač je napájaný 220-240V priamo z napájania blesku, vysielač je napájaný batériou 12V s dlhou životnosťou (23A 12V).
 


Prijímač:

Prijímač AC-04A sa k zábleskovej hlave pripojuje synchronizačným konektorom 6,35mm, redukcia na 3,5mm je súčasťou balenia. Umožňuje prepojenie jedného odpaľovača a niekoľkých prijímačov ..
 

  • Napájanie vysielacia časť: 12V baterie typ 23A
  • Napájanie prijímacia časť: 220-240V 50Hz (piamo z napájania blesku)


Tento set je možné rozšíriť o ďalšie štvor- kanálové vysielače alebo prijímače (AC-04A, DC-04A, PT-04EN) z našej ponuky.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne rádiové odpaľovače
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: