Rádiový odpaľovač DC-04A, kompletná sada

Kód: ODP-DC-04-A-SADA
€33,90 €28,25 bez DPH
Na ceste
Položka bola vypredaná…

Komfortná, diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu. Set je vhodný pre použitie v ateliéri aj v exteriéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komfortná, diaľková synchronizácia štúdiových zábleskov pomocou rádiového signálu. Možnosť nastavenia štyroch rôznych frekvencií.

Prijímač je napájaný batériami (2x AAA 1,5V, batéria nie je súčasťou balenia), vysielač je napájaný batériou 12V s dlhou životnosťou (23A 12V). Set je vhodný pre použitie v exteriéri aj ateliéri. Umožňuje tiež prepojenie jedného odpaľovača a viac prijímačov. Dosah medzi odpaľovačom a prijímačom je minimálne 20m (dosah v uzavretom priestore: min. 10m, dosah v otvorenom priestore: min. 20m) a vďaka vysokofrekvenčnému prenosu (frekvencia 433MHz) nie je nutná priama viditeľnosť medzi koncovými bodmi. Synchronizačný čas: až 1/250.
K fotoaparátu je možné vysielač pripojiť pomocou stredového kontaktu (sánky na systémový blesk)nalebo káblom, ktorý je tiež súčasťou balenia.

Prijímač 

Prijímač DC-04A sa k zábleskovej hlave pripája synchronizačným konektorom 6,35mm, redukcia na 3,5mm je súčasťou balenia. Umožňuje prepojenie jedného odpaľovača a niekoľkých prijímačov.

Napájanie vysielacia časť: 12 V batéria typ 23A
Napájanie prijímacia časť:
batérie (2x AAA 1,5V, batéria nie je súčasťou balenia)

Tento set je možné rozšíriť o ďalšie štvorkanálové vysielače alebo prijímače ( AC-04A , DC-04A , PT-04EN ) z našej ponuky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: