Trvalé LED svetlo Nanlite PavoTube II 6C - 2700-7500K, RGB

Kód: SVE-NL-PAVOTUBE-6C
€128,30
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…

Nanlite Pavo Tube II 6C,  je kompaktné ľahké LED svetlo s nastaviteľnou teplotou a RGB farebným spektrom. Jeho dĺžka 25 cm a váha iba 260 g z neho robí svetlo, ktoré môžete mať stále so sebou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktné, ľahké, dostatočne silné LED svetlo s nastaviteľnou farebnou teplotou a to vrátane široko nastaviteľnej korekcie farebného posunu zelenej a fialovej farby (Green / Mangenta) a bohatým RGB farebným spektrom . To je Nanlite PavoTube. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby ste ho mohli mať stále po ruke. Svetlo je dostatočne silné na to, aby ste ho použili ako výplňové svetlo na kratšie vzdialenosti alebo ako ambientné / efektové svetlo pre nasvietenie scény.  

pavotube_wb

 

Výkon svetla a ovládanie

Čipy s výkonom 6W zaistia dostatočný výkon s max. silou 730 lx / m2 (svetelný výkon sa líši podľa nastavenia farieb). Intenzita svetla je plynule nastaviteľná po percentách od 1 do 100%. Plynule môžete meniť aj farebnú teplotu v rozmedzí 2700 - 7500 K. Svetlo je vybavené aj farebným spektrom RGB. Farbu svetla môžete vďaka HSI nastavovať v 36 000 kombináciách. PavoTube II 6C, je navyše doplnený o 15 prednastavených svetelných efektov (policajné auto, búrka, TV, blesk, sviečka, paparazzi, disco, ohňostroj, zváranie, HUE, CCT, INT loop, ...)

nanlite_pavotube_II_6c

Konštrukcia svetla

Hliníkové telo svetla v sebe okrem čipov ukrýva tiež prehľadný podsvietený displej a jednotlivé ovládacie tlačidlá, ktoré slúžia na rýchle nastavenie svetla. Čipy sú prekryté difúznou vrstvou pre zmäkčenie vyžarovaného svetla. Zadná strana svetla je vybavená magnetmi vďaka ktorým je možné svetlo prichytiť na všetky magnetické povrchy. Súčasťou setu sú aj lepiace kovové doštičky, ktoré môžete nalepiť na akýkoľvek nemagnetický povrch a na ne potom uchytiť svetlo.

Svetlo je z oboch strán osadené 1/4 "závitmi.  Ľahko ho naskrutkujete na akýkoľvek štúdiový alebo fotografický statív alebo iný držiak. 


nanlite_pavotube_II_6c_magnet

Batérie a ovládanie

Svetlo má v tele vstavanú 2200mAh batériu, ktorá ho udrží v prevádzke cca hodinu a štvrť na plný výkon. Doba sa predlžuje v závislosti od nastavenej intenzity. Svetlo je možné kedykoľvek pripojiť na POWERBANK cez USB-C port.

Ovládanie je možné  zo zadného panelu priamo na svetle alebo diaľkovým ovládačom Nanlite RC-1 alebo cez mobilné aplikácie NANLink.

Dodatočné parametre

Kategória: LED tyče
Farebná teplota: Bi-color, RGB
Napájanie: Vstavaná batéria
Výkon: 5x 6W
Svetelný výkon: Max. 730lx/m2 (v závislosti od nastavených farieb)
Teplota farieb: 2700-7500K
CRI: RA>95
TLCI: > 97
Nastavenie sily: 1-100%
Vstavaný prijímač pre diaľkové ovládanie: Áno (2,4 Ghz, dosah 30m)
Napájanie: Vstavaná 3,7V/2200mAh batéria / Powerbanka
Životnosť čipov: >100000 hodín
Rozmery: 250x39x38mm
Hmotnosť: 260g
Obsah balenia: Svetlo, popruh, ochranný obal, 3 magnetické úchyty, USB-C kábel
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: