Trvalé LED svetlo Nanlite PavoTube II 6C - 2700-7500K, RGB

Kód: SVE-NL-PAVOTUBE-6C
€119,60
Skladom (> 5 ks)
Nanlite Pavo Tube II 6C je kompaktné ľahké LED svetlo s nastaviteľnou teplotou a RGB farebným spektrom. Jeho dĺžka 25 cm a váha iba 260 g z neho robí svetlo, ktoré môžete mať stále so sebou.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Kompaktné, ľahké, dostatočne silné LED svetlo s nastaviteľnou farebnou teplotou, a to vrátane široko nastaviteľné korekcie farebného posunu zelenej a fialovej farby (Green / Mangenta) a bohatým RGBfarebným spektrom . To je Nanlite PavoTube. Jeho konštrukcia je navrhnutá tak, aby ste ho mohli mať stále po ruke. Svetlo je dostatočne silné na to, aby ste ho použili ako výplňové svetlo na kratšie vzdialenosti, alebo ako ambientnej / efektové svetlo pre nasvietenie scény.  

pavotube_wb

 

Výkon svetla a ovládanie

Čipy o výkone 6W zaistí dostatočný výkon o max. Sile 730 lx / m2 (svetelný výkon sa líši podľa nastavenia farieb). Intenzita svetla je plynule nastaviteľná po percentách od 1 do 100%. Plynule možné meniť i farebnú teplotu v rozmedzí 2700 - 7500 K. Svetlo je vybavené aj farebným spektrom RGB. Farbu svetla možno vďaka HSI nastavovať v 36 000 kombináciách. PavoTube II 6C je navyše doplnené o 15 prednastavených svetelných efektov (policajné auto, búrka, TV, blesk, sviečka, paparazzi, disco, ohňostroj, zváranie, HUE, CCT, INT loop, ...)

nanlite_pavotube_II_6c

Konštrukcia svetla

Hliníkové telo svetla v sebe okrem čipov ukrýva tiež prehľadný podsvietený displej a jednotlivé ovládacie tlačidlá, ktoré slúžia na rýchle nastavenie svetla. Čipy sú prekryté difúzne vrstvou pre zmäkčenie vyžarovaného svetla. Zadná strana svetla je vybavená magnety, vďaka ktorým je možné svetlo prichytiť na všetky magnetické povrchy. Súčasťou setu sú aj lepiace kovové doštičky, ktoré môžete nalepiť na akýkoľvek nemagnetický povrch a na ne potom uchytiť svetlo.

Svetlo je z oboch strán osadené 1/4 "závity. Ľahko ho naskrutkujete na akýkoľvek štúdiový alebo fotografický statív či iný držiak. 


nanlite_pavotube_II_6c_magnet

Batérie a ovládanie

Svetlo má v tele vstavanú 2200mAh batériu, ktorá ho udrží v prevádzke cca hodinu a štvrť na plný výkon. Doba sa predlžuje v závislosti od nastavenej intenzite. Svetlo je možné kedykoľvek pripojiť na POWERBANK cez USB-C port.

Ovládanie je možné ako zo zadného panelu priamo na svetle, alebo diaľkovým ovládačom Nanlite RC-1 alebo pre mobilné aplikácie NANLink.

Dodatočné parametre

Kategória: LED tyče
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Farebná teplota: Bi-color, RGB
Napájanie: Vstavaná batéria
Výkon: 5x 6W
svetelný výkon: Max. 730lx/m2 (v závislosti od nastavených farbách)
Teplota farieb: 2700-7500K
CRI: RA>95
TLCI: > 97
Nastavenie sily: 1-100%
Vstavaný prijímač pre diaľkové ovládanie: Áno (2,4 Ghz, dosah 30m)
Napájanie: Vstavaná 3,7V/2200mAh batéria / Powerbanka
Životnosť čipov: >100000 hodín
Rozmery: 250x39x38mm
Hmotnosť: 260g
Obsah balenia: Svetlo, popruh, ochranný obal, 3 magnetické úchyty, USB-C kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: