Beauty dish 70 cm biely s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-70-WHITE
€136,88 €114,07 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Biely beauty dish reflektor navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétovú fotografiu. Beauty dish vytvára pre neho typické, dramatické tvrdšie svetlo. Oproti striebornej verzii je svetlo mäkšie a prirodzenejšie. Mäkkosť môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Beauty dish 70 cm - biely s voštinou

Beauty dish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétovú, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti softboxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Biele beauty dish sa používajú pre fotografie, kde nie je potrebné tak veľké zvýraznenie detailov, typické pri fotografovaní žien a ich pleti. Tvrdosť svetla môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

 

Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.

K beauty dish je možné prikúpiť adaptér pre systémy ElinchromProfoto Broncolor. Týmto adaptérom je možné nahradiť štandardný Bowens a beauty dish použiť aj na jednom z týchto systémov.


Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografii medzi základný modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému deflektoru viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu aj textúru materiálov na oblečení bez nechcených prepaľov a odleskov. Oproti striebornej verzii nie sú detaily tak veľké a svetlo je lichotivejšie k pleti. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Priemer: 70cm
Hĺbka:
Odrazová plocha: Biela
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Pevná, kovová
Otočný: Nie
Váha: 2,8 kg
Súčasť balenia: Beauty dish, voština, difúzne plátno, bajonet Bowens

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: