Beauty dish 120 cm rýchlorozkladací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-120-R
€119,60
Skladom (> 5 ks)

Strieborný rýchlorozkladací beauty dish reflektor, navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétovú fotografiu. Beauty dish vytvára pre neho typické dramatické tvrdšie svetlo. Mäkkosť môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlorozkladací beauty dish 120 cm - strieborný s voštinou

Beauty dish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétovú, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti softboxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Strieborné beauty dishe zvýrazňujú detaily make-upu a textúru materiálov. Tvrdosť svetla môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

 

Ideálny na cesty

Rýchlorozkladací beauty dish vychádza z klasického kovového. Má rovnaké vlastnosti aj výstupné svetlo. Jeho veľkou výhodou je skladnosť. Vďaka rýchlo rozkladacej  konštrukcii je možné brať beauty dish aj na cesty, pretože ho môžete zložiť do prepravnej tašky, rovnako ako softbox.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.

Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografii medzi základný modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému deflektoru viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu aj textúru materiálov na oblečení bez nechcených prepaľov a odleskov. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Záruka: 24
Hmotnosť: 10 kg
Rozmer plátna: Ø120cm
Hĺbka (vrátane bajonetu): 41cm
Odrazová plocha: Strieborná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rýchlo rozkladacia
Otočný: Áno
Hmotnosť: 1,7kg
Obsah balenia: Beautydish, odrazová miska, voština, difúzne plátno, látková prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: