Beauty dish KH 100 cm, rýchlorozkladacia s HC voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-HEXA-100
€201,25
Skladom (4 ks)

Rýchlorozkladacia beauty dish s difúznym plátnom a špeciálnou šesťuholníkovou voštinou je skvelou kombináciou beauty dishe a softboxu. Vnútorný odnímateľný deflektor vytvára rovnaký efekt tvrdšieho dramatickejšieho svetla ako tradičné kovové beauty dishe. Po jeho zložení sa premení na bežný softbox. Tento model je vybavený konštrukciou s quick systémom a je možné ho veľmi ľahko a rýchlo rozložiť alebo zložiť. Mäkkosť je možné ovplyvniť odnímateľným difúznym plátnom a voštinou. Tento beautydish nájde uplatnenie v modelingovej, glamour a portrétnej fotografii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Beautydish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétnu, modelingovú a glamour fotografiu. Vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene s jemným gradientom. Strieborné beauty dishe zvýrazňujú detaily make-upu a textúru materiálov. Tvrdosť svetla je možné ovplyvniť odnímateľnou voštinou a difúznym plátnom.

Tip: Odobratím kovového deflektora beauty dish ľahko premeníte na klasický softbox. Máte tak 2 modifikátory v jednom.

Tieto beauty dishe patria do modelového radu KH, ktorý sa vyznačuje veľmi jednoduchým a rýchlym rozkladaním a skladaním vďaka "quick systému". Ten funguje na báze aretácie jednotlivých prútov priamo do ringu softboxu. Prúty sú s adaptérom aj plášťom pevne spojené a nevypadávajú. Pri skladaní softboxu z rozloženého stavu stačí zatiahnutím zaaretovať jednotlivé prúty do ringu s adaptérom. Rozloženie softboxu je otázka niekoľkých sekúnd a je možné ho vykonávať aj s nasadenými plátnami. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zostala pevná, ľahká a plášť softboxu perfektne vypla. Zároveň nijako netieni zdroj svetla a preto sú KH softboxy perfektnou voľbou nielen pre zábleskové ale aj LED svetlá.

rychlerozkládací-softbox-KH

 

Použitý materiál

Beauty dish je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátno je čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Plátno je odnímateľné a vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Softbox je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba. Demontovať môžete aj kovový deflektor a premeniť beautydish na klasický softbox.

 

Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra na uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.

softbox-s-bowens-adaptérem

 

Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografii medzi základné modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému deflektoru viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýraznia detaily make-upu aj textúru materiálov na oblečení bez nechcených prepalov a odleskov. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Rozmer plátna: Ø 100 cm
Hĺbka:
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rýchlorozkladacia- quick systém
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Súčasť balenia: Softbox, deflektor, difúzne plátno, voština, bajonet Bowens, prepravná taška
Hmotnosť:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: