Hobby štúdio - set dvoch zábleskov, odpaľovačov, statívov a dáždnikov

Kód: SAD-BLE-DE-250
€330,32 €275,27 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Kompletný set pre menšie alebo domáce štúdio obsahujúce dve zábleskové svetlá Jinbei DE 250, odpaľovače, dáždniky na zmäkčenie svetla a 1,7 metra vysoké štúdiové statívy. S týmto setom zvládnete odfotiť portréty, poloportréty aj menšie produkty alebo jedlo. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento set je ideálnou voľbou pre hobby fotografov a začínajúcich fotografov do menších alebo domácich štúdií. V sete nájde všetko, čo začiatočník potrebuje na fotografovanie portrétu, poloportrétov alebo produktových fotiek menších produktov. Veľmi dobrou variantou je tento set aj pre fotografovanie jedla a šperkov. Svoju prácu veľmi dobre odvedie aj v menšom fotografickom kútiku. 

 

Zdroj svetla 

O dostatok svetla sa starajú dva štúdiové blesky Jinbei DE 250. Tie majú každý výkon 250WS (GN 55). Výbojka je u týchto svetiel vnorená do tela blesku, ktoré funguje ako malý reflektor. Svetlo neuteká do strán a mieri presne na fotografovaný objekt. Výkon bleskov môžete plynulo regulovať v rozsahu 6F stôp (1/1 - 1/32). Silu si tak presne upravíte podľa potreby. Blesky sú osadené LED pilotnými žiarovkami, ktoré vám nasvietia scénu počas fotenia a pomôžu s ostrením fotoaparátu. 

Zaujímajú vás parametre a detaily? Pozrite sa, čo všetko blesk DE 250 dokáže 

 

Synchronizácia s fotoaparátom

Na prepojenie bleskov a fotoaparátu slúžia bezdrôtové odpaľovače AC-04 A, ktoré sa postarajú o to, aby svetlá zableskli presne vo chvíli urobenia fotky. Prijímače z tejto sady stačí pripojiť k blesku pomocou 3,5 mm synchro konektora. Vysielač potom len nasadíte na fotoaparát.

Viac o odpaľovačoch bleskov zistíte v ich detaile. 

 

Zmäkčenie svetla

Aby svetlo nebolo príliš tvrdé a nelichotivé, sú v sete aj dva 102cm difúzne dáždniky. Tie svetlo krásne rozdrví, zmäkčí a rozlejú do väčšej plochy. Svietenie je potom prirodzené, bez tvrdých tieňov. Vďaka dáždnikom tiež odpadajú prepaly a odlesky v pleti alebo povrchu produktu. 

 

Variabilné statívy

Dva štúdiové statívy s rozsahom 0,75 – 1,8 metra vám ponúknu dostatočný rozsah pre vašu prácu. Sú dostačujúce pre fotografovanie stojaceho človeka, ale vďaka nízkej minimálnej výške s nimi vyfotíte aj predmety položené na podlahe alebo doske stola. Statívy majú štandardizované zakončenie v podobe 5/8” spigotu, takže ich môžete použiť aj s inou technikou. 

Podrobný popis a parametre statívov nájdete v ich detaile .

Dodatočné parametre

Kategória: Zvýhodnené zostavy a sety
Priemer dáždnikov: 102 cm
Výška statívov: 75 - 180 cm
Výkon bleskov: 250 Ws
Kompatibilita: Všetky fotoaparáty s Hot-Shoe päticou
Obsah balenia: 2x blesk DE 250, 2x odpaľovač, 2x statív, 2x dáždnik

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: