Hybridné Bi-color LED trvalé svetlo Jinbei EF 300 Sun Light, 2700 - 6500K + reflektor

Kód: SVE-EF-300-BI
€900,68 €750,57 bez DPH
Predaj ukončený

Posledná generácia LED trvalých svetiel s veľmi vysokým výkonom 300 W a bajonetom Bowens od spoločnosti Jinbei prináša nové kruhové COB čipy s ešte lepším podaním farieb vďaka vyššiemu CRI. Tento model je navyše hybridný - je možné napájať z batérie, a má nastaviteľnú teplotu chromatickosti. Štandardom u týchto svetiel zostáva antiflickering, prednastavené svetelné efekty a bezhlučný systém chladenia. S týmito svetlami nemusíte robiť kompromisy, využijete ich pre všetku štúdiovú prácu vrátane slow-motion záberov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tretia generácia LED svetiel značky Jinbei posúva už aj tak vysoké štandardy predchádzajúcich modelov. Najvýraznejšou zmenou je nový tvar COB čipov , ktoré sú u tejto generácie kruhové namiesto klasických štvorcových. Vďaka tejto zmene je svetlo prirodzenejšie a na svietenom objekte nerobí hranaté odlesky. Prvýkrát je u verzie EF 200 II použitá technológia hybridného napájania, kedy je možné svetlo zapojiť ako do siete, tak k V-Mount batérii .

 

Bezkonkurenčná kvalita aj svietivosť COB čipu

Veľký dôraz je kladený aj na čo najpresnejšie podanie farieb, preto u týchto svetiel nájdete hodnoty CRI >97 Ra a TLCI >98 . Vďaka takto kvalitným čipom nedochádza k farebnému skresleniu odtieňov pleti a tá vyzerá prirodzene. Rovnako aj ostatné farby, ktoré sú sýtejšie. 

Toto svetlo je takzvane Bi-color , čo znamená, že teplotu chromatickosti môžete plynule nastaviť od teplej žltej po studenú bielu v rozmedzí 2 700 - 6 500 K. Vďaka tejto regulácii svetlo ľahšie zladíte s okolitým svetlom na scéne, alebo veľmi jednoducho nasimulujete žltý svit slnko či biely svietiaci monitor. A to všetko bez použitia filtrov. Životnosť čipu je udávaná na >100 000 hodín svietenia. Čip počas svietenia zostáva chladný a nehrozí tak popálenie ani ohriatie modifikátora.

 

V ateliéri aj mimo neho

Vďaka systému hybridného napájania je možné svetlo zapojiť do elektrickej siete, ale aj k V-mount batérii , ktorá zaistí až hodinu a pol svietenia na plný výkon mimo štúdia. Vďaka tomu je svetlo veľmi mobilné a môžete ho použiť takmer všade. K samotnej batérii stačí dokúpiť adaptér , ktorým ju prepojíte so svetlom. Do adaptéra je možné vložiť dve batérie a predĺžiť tak dobu svietenia.  

 

Plynulo nastaviteľný výkon aj bezdrôtovo

Výkon svetla máte vždy pod kontrolou vďaka plynulému posunu od 1 do 100 % a môžete ho ovládať ako na ovládacom paneli svetla, tak na diaľku pomocou ovládania alebo mob ilnej aplikácie a to na vzdialenosť až 100 metrov. Pohodlne tak nastavíte aj svetlá, ktoré máte na scéne na horšie prístupných miestach alebo vo výške. 

Výkon u tohto modelu je 300 W, čo je ekvivalent pre bežné 3 000W halogénové svetlá, oproti ktorým spotrebováva iba 10% energie. 

jinbei_led_svetla_ovladani_1

 

Ultra tichý vetráčik vám zvuk nepokazí

Pri výrobe týchto svetiel bolo myslené aj na kvalitu zvuku. Aktívny systém chladenia udrží svetlo pracovať po mnoho hodín bez prehriatia, navyše je vetráčik ultra tichý as hlučnosťou 30dB nenarušuje zvukovú stopu. Pokiaľ potrebujete mať svetlá postavené v tesnej blízkosti mikrofónu, je možné vetráčik úplne vypnúť. 

 

Bowens adaptér pre ľubovoľné príslušenstvo

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu na svetlo môžete použiť akýkoľvek modifikátor – softbox, reflektor, komín, apod. V držiaku svetla je vstavaný držiak pre štúdiové dáždniky. 


Tip: Ak chcete používať tieto LED svetlá so soft boxom, odporúčame siahnuť po softboxe bez vnútornej konštrukcie, ktoré by tienili čipu. Ideálne sú modely KH , balónové softboxy , deep boxy a beauty dishe . 

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. Kĺb svetla je vo vnútri kovový, aby svetlo bez problémov udržal v akejkoľvek polohe.

 

9 prednastavených svetelných efektov

Pokiaľ potrebujete simulovať bežné prostredie, môžete využiť aj jeden z deviatich scénických režimov. Blikanie televízie, búrka alebo blikajúca žiarovka sú len malým výpočtom. 

jinbei_ef_led_ovladani

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetom
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Hybridné
Svetelný zdroj: COB LED čip, životnosť > 100 000 hodín
Výkon: 300 W
Svetelný výkon (Lx) 0,5 m::
Svetelný výkon (Lx) 1 m: 7 500 bez reflektora / 28 000 s 60° reflektorom / 63 000 s dodávaným kónickým reflektorom
Energetická skupina: A+
Nastavenie výkonu: 1 - 100% po percente
Kanály a skupiny: 32 / 16
Vyžarovací uhol: 120 °
Index CRI: >97
Index TLCI: >98
Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz systém, dosah 100 m, kompatibilný s Jinbei EF RC a Jinbei TR-Q7
Ovládanie cez aplikáciu: Áno, dosah> 15 m
Rozmery: 31,5 x 22,5 x 35 cm
Hmotnosť: 3,5 kg
Obsah balenia: Svetlo, reflektor, ochranný kryt čipu, napájací kábel

LED svetlá Jinbei EF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: