Hybridné LED trvalé svetlo EF 150D Sun Light, 5500K

Kód: SVE-EF-150D
€631,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Hybridné výkonné LED svetlo EF-150D s možnosťou napájania z batérie, Bowens adaptérom pre uchytenie príslušenstva, COB čipom s vysokým CRI. Svetlo je vhodné aj pre natáčanie "slow motion".

Detailné informácie

Podrobný popis

Jinbei EF 150D - 5500K, Hybridné

Výkonné LED svetlo z rady EF od Jinbei. Svetlo je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu čipu, perfektné podanie farieb a možnosť natáčať aj na vyššiu FPS. Toto svetlo je možné napájať ako zo siete, tak z batérie, ktorá je jeho súčasťou. Tá má kapacitu 6 600mAh a svetlo udrží v prevádzke 1,5 hodiny na plný výkon.

 

Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 150 W, ktorý je možné regulovať od 10 do 100%. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 1 500W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie.


Vlastnosti LED čipu

Na svetle je použitý tzv. COB čip (Chip on board). Táto technológia združuje viac menších čipov na jednej doske. Tie sú prekryté vrstvou luminoforu. Vďaka tejto technológie je zaistený väčší výkon a lepšia stálosť. Čip je aj na vysoký výkon chladný a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín.

Farba vyžarovaného svetla je biela 5500K. Pre zmenu farebnej teploty alebo efekty odporúčame použiť gélové filtre, ktorými sa svetlo alebo na ňom nasadený modifikátor prekryje a svetlo zafarbia.

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 95. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videí s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania.

Variabilita príslušenstva

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu na svetlo môžete použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komínok, a pod. V držiaku svetla je vstavaný držiak pre štúdiové dáždniky.

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. Kĺb svetla je vnútri kovový, aby svetlo bez problémov udržal v akejkoľvek polohe.


Ovládanie a konštrukcia

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a možno ho možné diaľkovo ovládať promócií ovládačov EF-RC. Dosah ovládania je 100 metrov. Telo svetla je z tvrzeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na zadnom paneli svetlá sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetem
Záruka: 36
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Hybridní
Výkon: 150W
Svetelný tok: 17300 lx/m2
CRI: Ra>96
TLCI: >97
Farebná teplota: 5500 K
Vstavaný prijímač pre diaľkové ovládanie: Áno 2.4GHz (TRS-V)
Nastavenie výkonu: 10% - 100%
Napájanie: Batéria HD-610 alebo elektrická sieť (odp. 230V 50Hz)
Chladenie: aktívne (tichý ventilátor)
Rozmery: 36,5 x 13,3 x 21,3 cm
Bajonet pre príslušenstvo: Bowens
Integrovaný držiak dáždnika: Áno
Hmotnosť: 2,74 kg
Obsah balenia: Polstrovaný prepravný kufor, svetlo, batérie, napájací kábel
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: