Komínik Spot Snoot s Fresnelovou šošovkou a farebnými filtrami pre LED svetlá

Kód: REF-KOM-EF-SS
€68,23 €56,86 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Zoomovací komínik pre trvalé LED svetlá Spot Snoot vytvára úzky kužeľ svetla. Súčasťou komínika je sada magnetických farebných filtrov. Komínik má bajonet BOWENS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jinbei Spot Snoot je špeciálny "zoomovací" komín s Fresnelovou šošovkou, ktorý slúži pre vytvorenie efektného úzkeho kužeľa svetla. Maximálna dĺžka komína je 15,5cm, pri ktorej sa svetlo rozptyľuje pod uhlom 10 °. Priemer samotnej šošovky je 11,5cm.

Vďaka použitej šošovke a nastaviteľnej ohniskovej vzdialenosti hlavy je možné meniť charakter a rozptyl svetla vysunutím alebo zasunutím prednej časti komína. Pre ľahšie nastavenie požadovaného efektu je na hlave komína ryska s označením rozptylu svetla v stupňoch (min. 10 °, max 40 °). Čím viac je hlava komína vysunutá, tým užší bude lúč svetla.
Na hlavu komína môžete pomocou integrovaných magnetov ľahko uchytiť priložené farebné filtre (červený, modrý, zelený, žltý a difúzne / frost filter).

Komínik je určený výhradne pre trvalé LED svetlá s bajonetom BOWENS. Vzhľadom k jeho konštrukcii sa nehodí pre použitie so štúdiovým bleskom alebo halogénovými svetlami.

Dodatočné parametre

Kategória: Reflektory
Kompatibilita: LED svetlá s bajonetom Bowens (modely LED EF)
Dĺžka: 11,5cm - 15,5cm (vrátane bajonetu)
Priemer reflektora: 15 cm (vrátane obruby u bajonetu)
Priemer šošovky: 11,5cm
Materiál: ABS plast
Bajonet: Bowens
Váha: 350g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: