Softbox KS 60x90 cm rýchlorozkládací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-KS-60-90
€59,20
Skladom (> 5 ks)
Softbox s rýchlo rozkladacou konštrukciou navrhnutý pre mobilné ateliéry. Obdĺžnikový softbox patrí k základu každého ateliéru. Vytvára otvorený pruh svetla. Mäkkosť možno změniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Softbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Softbox KS 60x90 cm rychlorozkládací s voštinou

Softbox KS je špeciálne navrhnutý pre mobilné štúdia a fotografov, ktorí s technikou cestujú. Jeho rýchlorokládacia konštrukcia zaisťuje jednoduché rozloženie a zloženie počas niekoľkých málo sekúnd a to aj s nasadenými difúznymi plátnami. Ich skladnosť ale oceníte aj v ateliéri. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zostala pevná a ľahká. 4 hliníkové prúty a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami.

 

Použitý materiál

Softbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálný svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biela a odolná proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľná. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Softbox je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.

K softboxu je možné prikúpiť adaptér pre systémy Elinchrom, Profoto a Broncolor. Týmto adaptérom je možné nahradiť štandardný Bowens, a softbox použiť aj na jednom z týchto systémov.


Využitie

Obdĺžnikové softboxy sú základom každého ateliéru. Využívajú sa ako na zadné svetla k nasvietenie pozadia, širších kontúr, alebo ako protisvetlo, tak na prednej výplňová svetla pri fotografovaní portrétnych, glamour a akt fotografií. Svoje miesto majú tiež v produktovej fotografii, kde sú používané na hlavnej svetla alebo na presvietenie fotostolu. Veľkosť softboxu by mala zodpovedať snímanému objektu.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Softbox
Záruka: 24
Rozmer plátna: 60x90cm
Hĺbka: 50cm
Vnútorná difúzna plátno: Áno, odnímateľná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľná
Voština: Áno (Rozmer ok: 4x4x4cm)
Konštrukcia: Rychlorozkládací
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Súčasť balenia: Softbox, 2 difúzna plátna, voština, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: