Stripbox LF 23x91 cm, adaptér Bowens

Kód: SOF-STRIP-LF-23-92
€46,77
Predaj ukončený

Stripbox navrhnutý pre mobilné ateliéry. Úzky strip softbox, je špecifický svojím pruhovým podaním svetla. Mäkkosť môžete zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami. Stripbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stripbox LF 23x91 cm

Strip softbox LF 23x91, je najmenší variant stripboxu. Pevná konštrukcia so 4 hliníkovými prútmi a Bowens adaptérom, zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami. Softbox bez voštiny je ideálny na produktovú fotografiu a tam, kde by mriežka voštiny vytvorila neprirodzený odraz svetla vo fotografovanom objektu.

 

Použitý materiál

Stripbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa postará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe difúzne plátna sú odnímateľné a vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Vonkajšie plátno je prevlečené a uchytáva sa pomocou suchých zipsov na vonkajšiu stranu stripboxu - nehrozí žiadny nežiadúci únik svetla okolo difúzneho plátna.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a stripbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a stripbox tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Stripboxy sa používajú na zadné svetlá k nasvieteniu siluet, kontúr postáv, nasvietenie vlasov alebo pozadia ale aj pre zvýraznenie detailov alebo svetelné efekty. Vďaka tomu sú často používané pre fotografovanie portrétov, glamour a akt fotografií. Stripboxy sú ideálne aj pre produktovú fotografiu na fotografovanie fliaš, pohárov alebo lesklých produktov.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stripbox
Rozmer plátna: 23x91cm
Hĺbka: 38cm vrátane adaptéru
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Ne
Konštrukcia: Pevná, 4 prúty
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1 kg
Súčasť balenia: Stripbox, 2 difúzne plátna, adaptér Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: