Bateriové kruhové LED trvalé svetlo Falcon Eyes Ring light 3200-5600K

Kód: SVE-DVR-384DVC
€183,60
Opýtať sa
Položka bola vypredaná…
Batériové kruhové svetlo Falcon Eyes Ring light s priemerom 38 cm a napájaním zo Sony NP-F batérií je najuniverzálnejšie kruhové svetlo. Svetlo je vybavené LED technológiou a nastaviteľnou farebnou teplotou, je ideálny svetlo pre nasvietenie tváre. Ringlight má dostatok výkonu pre fashion fotografiu, ale najväčšie uplatnenie nájde pri profesionálnom líčení. Svetlo vytvára efektné kruhové odlesky v očiach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Batériové kruhové LED svetlo Ring Light

Toto kruhové svetlo je vďaka hybridnímu napájaniu najuniverzálnejší variantom kruhových svetiel. Ring light využíva platformu Sony NP-F batérií, vďaka ktorým možno svetlo pohodlne používať kdekoľvek na lokáciách. Svetlo je skvelou voľbou pre všetkých fotografov a filmárov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu čipu, perfektné podanie farieb a možnosť natáčať aj na vyššiu FPS.

 

Konštrukcia svetla

Priemer 38 cm a ľahká konštrukcia svetla spoločne s batériovým napájaním zaisťujú, že svetlo budete mať stále po ruke. 384 LED diód s vysokým podaním farieb CRI Ra> 95 a plynulá regulácia farebnej teploty v rozmedzí od 3200 do 5600K ho predurčujú na použitie v akýchkoľvek svetelných podmienkach. Výkon svetla možno korigovať v rozmedzí od 10 do 100%. Svetlo disponuje štyrmi na sebe, nezávislými sekciami, ktoré možno rozsvěcovat samostatne. Svietenie z blízka je vďaka tomu omnoho efektívnejšie a presnejšie.

Svetlo je vybavené držiakom na statív, na ktorý možno veľmi jednoducho uchytiť aj fotoaparát, alebo telefón pomocou redukcie. Vďaka nízkej váhe ho ale na lokáciách môžete držať v ruke vedľa fotoaparátu, alebo ho ľahko dáte asistentovi. LED čipy sú kryté difúzna plochou, aby bolo svetlo mäkké a prirodzené.


Využitie kruhového svetla

Kruhové trvalé svetlo je ideálny pre nasvietenie tváre, teda je to pravá voľba pre každú Make-up Artist. Samozrejme ho možno použiť aj ako hlavné svetlo alebo doplnkové svetlo pri fotení fashion / beauty portrétov. Svetlo vytvára efektné kruhové odlesky v očiach a zároveň svieti objekt rovnomerne - čím bližšie je svetlo k tvári, tým viac sa jeho efekt prejaví. Svetlo má neodnímateľný difúzny kryt a vyžaruje mäkké svetlo.

 

Batérie a ich nabíjačka nie je súčasťou balenia.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kruhové
Záruka: 24
Farebná teplota: Bi-color
Napájanie: Hybridní
Počet diód: 384
Svetelný tok: 0,5m 1250 lux .; 1m 365 lux .; 2m 99 lux.
Index podania farieb: Ra> 95
Farebná teplota: 3200-5600K
Napájanie: Batéria Sony NP-F / sieťový kábel
Uchytenie: Do ruky, na spigot statívu so závitom 1/4 "
Diaľkové ovládanie: Nie
Hmotnosť: 900 g
Rozmery: 380x255x50mm
Obsah balenia: Svetlo, držiak, sieťový adaptér, prepravný obal
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: