Beauty dish 120 cm bílý rýchlorozkládací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-120-R-B
€119,60
Skladom (> 5 ks)
Strieborný rýchlo rozkládací beautydish reflektor navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétnú fotografii. Beauty dish vytvára, pre neho typické, dramatické tvrdšie svetlo. Mäkkosť možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlorozkládací beauty dish 120 cm - biely s voštinou

Beautydish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétnú, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti softboxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Biele beauty dishe sa používajú pre fotografie, kde nie je potreba tak veľké zvýraznenie detailov, typicky pri fotografovaní žien a ich pleti. Tvrdosť svetla možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

 

Ideálny na cesty

Rychlorozkládací beauty dish vychádza z klasického kovového. Má rovnaké vlastnosti aj výstupný svetlo. Jeho veľkou výhodou je ale skladnosť. Vďaka rychlorozkládací konštrukcii je možné brať beauty dish aj na cesty, pretože je možné ho zložiť do prepravnej tašky, rovnako ako softbox.

Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.


Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografii medzi základné modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému deflektora viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu i textúru materiálov na oblečenie bez nechcených prepalov a odleskov. Oproti strieborné verzii nie sú detaily tak veľké a svetlo je lichotivější k pleti. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Záruka: 24
Rozmer plátna: Ø120cm
hĺbka (vrátane bajonetu): 41cm
Odrazová plocha: Biela
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rychlorozkládacia
Otočný: Áno
Hmostnosť: 1,7kg
Obsah balenia: Beautydish, odrazová miska, voština, difúzne plátno, látková prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: