Beauty dish 120 cm biely rýchlorozkladací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-120-R-B
€128,30 €106,92 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Biely, rýchlorozkladací beauty dish reflektor navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétovú fotografiu. Beauty dish vytvára pre neho typické, dramatické tvrdšie svetlo. Mäkkosť môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlorozkladací beauty dish 120 cm - biely s voštinou

Beauty dish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétovú, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti softboxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Biele beauty dish sa používajú pre fotografie kde nie je potrebné tak veľké zvýraznenie detailov, typické pri fotografovaní žien a ich pleti. Tvrdosť svetla môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

 

Ideálny na cesty

Rýchlorozkladací beauty dish vychádza z klasického kovového. Má rovnaké vlastnosti aj výstupné svetlo. Jeho veľkou výhodou je skladnosť. Vďaka rýchlo rozkladacej konštrukcii je možné brať beauty dish aj na cesty, pretože ho  môžete zložiť do prepravnej tašky, rovnako ako softbox.

Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.


Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografii medzi základný modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému reflektoru viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu aj textúru materiálov na oblečení bez nechcených prepaľov a odleskov. Oproti striebornej verzii nie sú detaily tak veľké a svetlo je lichotivejšie k pleti. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Rozmer plátna: Ø120cm
Hĺbka (vrátane bajonetu): 41cm
Odrazová plocha: Biela
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rýchlo rozkladacia
Otočný: Áno
Hmostnosť: 1,7kg
Obsah balenia: Beautydish, odrazová miska, voština, difúzne plátno, látková prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: