Beauty dish 120 cm biely rýchlo rozkladací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-120-R-B
€119,60
Skladom (> 5 ks)

Biely rýchlo rozkladací beauty dish reflektor navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétovú fotografiu. Beauty dish vytvára pre neho typické, dramatické tvrdšie svetlo. Mäkkosť možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlo rozkladací beauty dish 120 cm - biely s voštinou

Beauty dish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétovú, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti soft boxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Biele beauty dish sa používajú pre fotografie kde nie je potreba tak veľké zvýraznenie detailov, typické pri fotografovaní žien a ich pleti. Tvrdosť svetla možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

 

Ideálny na cesty

Rýchlo rozkladací beauty dish vychádza z klasického kovového. Má rovnaké vlastnosti aj výstupné svetlo. Jeho veľkou výhodou je ale skladnosť. Vďaka rýchlo rozkladacej konštrukcii je možné brať beauty dish aj na cesty, pretože je možné ho zložiť do prepravnej tašky, rovnako ako soft box.

Kompatibilita

Soft box je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a soft box je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.


Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografii medzi základný modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému deflektoru viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu i textúru materiálov na oblečenie bez nechcených prepalov a odleskov. Oproti striebornej verzii nie sú detaily tak veľké a svetlo je lichotivejšie k pleti. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Rozmer plátna: Ø120cm
hĺbka (vrátane bajonetu): 41cm
Odrazová plocha: Biela
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rýchlo rozkladacia
Otočný: Áno
Hmostnosť: 1,7kg
Obsah balenia: Beautydish, odrazová miska, voština, difúzne plátno, látková prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: