Beauty dish 100 cm biely rýchlorozkladací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-100-R-B
€110,71 €92,26 bez DPH
Na ceste
Položka bola vypredaná…

Biely rýchlorozkladací beauty dish reflektor, navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétnu fotografiu. Beauty dish vytvára pre neho typické, dramatické tvrdšie svetlo. Mäkkosť môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlorozkladací beauty dish 100 cm - biely s voštinou

Beauty dish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétnu, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti softboxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Biele beauty dishe sa používajú pre fotografie, kde nie je potrebné tak veľké zvýraznenie detailov, typické pri fotografovaní žien a ich pleti. Tvrdosť svetla môžete zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

 

Ideálny na cesty

Rychlorozkladací beauty dish vychádza z klasického kovového. Má rovnaké vlastnosti aj výstupné svetlo. Jeho veľkou výhodou je skladnosť. Vďaka rýchlo rozkladacej  konštrukcii je možné brať beauty dish aj na cesty, pretože ho môžete zložiť do prepravnej tašky rovnako ako softbox.

Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.


Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografii medzi základný modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému reflektoru viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu aj textúru materiálov na oblečení bez nechcených prepaľov a odleskov. Oproti striebornej verzii nie sú detaily tak veľké a svetlo je lichotivejšie k pleti. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Rozmer plátna: Ø100cm
Hĺbka (vrátane bajonetu): 35cm
Odrazová plocha: Biela
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rýchlorozkladacia
Otočný: Áno
Hmotnosť: 1,4kg
Obsah balenia: Beauty dish, odrazová miska, voština, difúzne plátno, látková prepravná taška
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: