Beauty dish 56 cm s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-56
€94,96
Skladom (> 5 ks)
Strieborný beautydish reflektor navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétnú fotografii. Beauty dish vytvára, pre neho typické, dramatické tvrdšie svetlo. Mäkkosť možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Beauty dish 56 cm - strieborný s voštinou

Beautydish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétnú, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti softboxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Strieborné beauty dishe zvýrazňujú detaily make-upu a textúru materiálov. Tvrdosť svetla možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.

K beauty dishy je možné prikúpiť adaptér pre systémy ElinchromProfoto Broncolor. Týmto adaptérom je možné nahradiť štandardný Bowens, a beauty dish použiť aj na jednom z týchto systémov.

Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografiu medzi základné modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému deflektora viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu i textúru materiálov na oblečenie bez nechcených prepalov a odleskov. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Záruka: 24
Priemer: 56cm
Hĺbka:
Odrazová plocha: Strieborná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Pevná, kovová
Otočný: Nie
Váha: 1,8 kg
Súčasť balenia: Beauty dish, voština, difúzne plátno, bajonet Bowens

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: