Hlboký softbox DB 120 cm rychlorozkládací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-DEEP-120-V
€155,96
Skladom (2 ks)
Hlboký softbox (deep box) je špeciálne navrhnutý pre portrétnů, fashion a glamour fotografiu a kombinuje v sebe vlastnosti niekoľkých modifikátorov. Mäkkosť možno meniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Softbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlboký softbox DB 120 cm rychlorozkládací s voštinou

Hlboký softbox DB je špeciálne navrhnutý pre portrétnů, fashion a glamour fotografiu. Kombinuje v sebe vlastnosti niekoľkých svetelných modifikátorov, vďaka čomu získate perfektnú variabilitu. Vďaka svojej hĺbke softbox vytvára sústredené svetlo, ktoré sa dá prirovnať k reflektoru. Oproti nemu je ale oveľa mäkšie a vytvára tak jemné prechody svetla a tieňa. Mäkkosť možno zmeniť difúznymi plátnami a voštinou a docieliť tak efektu reflektora alebo softboxu. Vo všetkých prípadoch je svetlo oproti klasickému softboxu viac dramatické vďaka "obtekania" fotografovaného objektu. Hlboký softbox je tiež ideálny pre exteriérové ​​fotenie, kde oceníte jeho presné zacielenie svetla a tým menší svetelné straty.

Jeho rýchlorokládacia konštrukcia zaisťuje jednoduché rozloženie a zloženie počas niekoľkých málo sekúnd a to aj s nasadenými difúznymi plátnami. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zostala pevná a ľahká. 16 hliníkových prútov a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami. 

 

Použitý materiál

Softbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálný svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biela a odolná proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľná. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Softbox je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak možno umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Šestnáctiiúhelníkový softbox sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotograiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňi bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť softboxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Tento typ softboxu v sebe kombinuje vlastnosti niekoľkých svetelných modifikátorov.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hlboký softbox
Záruka: 24
Rozmer plátna: Ø120cm
Hĺbka: 85cm
Vnútorná difúzna plátno: Áno, odnímateľná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľná
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rychlorozkládací
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Súčasť balenia: Softbox, 2 difúzna plátna, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: