Hlboký soft box DB 70 cm rýchlo rozkladací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-DEEP-70-V
€99,96
Skladom (> 5 ks)

Hlboký soft box (deep box) je špeciálne navrhnutý pre portrétnu, fashion a glamour fotografiu a kombinuje v sebe vlastnosti niekoľkých modifikátorov. Mäkkosť môžete meniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Soft box je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlboký soft box DB 70 cm rýchlo rozkladací s voštinou

Hlboký soft box DB je špeciálne navrhnutý pre portrétnu, fashion a glamour fotografiu. Kombinuje v sebe vlastnosti niekoľkých svetelných modifikátorov, vďaka čomu získate perfektnú variabilitu. Vďaka svojej hĺbke soft box vytvára sústredené svetlo, ktoré sa dá prirovnať k reflektoru. Oproti nemu je ale oveľa mäkšie a vytvára tak jemné prechody svetla a tieňa. Mäkkosť môžete zmeniť difúznymi plátnami a voštinou a docieliť tak efekt reflektora alebo soft boxu. Vo všetkých prípadoch je svetlo oproti klasickému soft boxu viac dramatické vďaka "obtekaniu" fotografovaného objektu. Hlboký soft box je tiež ideálny pre exteriérové ​​fotenie, kde oceníte jeho presné zacielenie svetla a tým menšie svetelné straty.

Jeho rýchlo rozkladacia konštrukcia zaisťuje jednoduché rozloženie a zloženie počas niekoľkých málo sekúnd a to aj s nasadenými difúznymi plátnami. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zostala pevná a ľahká. 8 hliníkových prútov a Bowens adaptér zaisťujú perfektné vypnutie soft boxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami. 

 

Použitý materiál

Soft box je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna soft boxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Soft box je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba.


Kompatibilita

Soft box je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a soft box je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a soft box tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

8 uholníkový soft box sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotografiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla k tieňu bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť soft boxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Tento typ soft boxu v sebe kombinuje vlastnosti niekoľkých svetelných modifikátorov.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hlboký softbox
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
Rozmer plátna: Ø70cm
Hĺbka: 50cm
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rýchlo rozkladacia
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1 kg
Súčasť balenia: Soft box, 2 difúzne plátna, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: