Hlboký softbox KH DEEP 70 cm rýchlorozkladací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: SOF-DEEP-70-V
€107,23 €89,36 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Hlboký softbox / deep box je špeciálne navrhnutý pre portrétnu, fashion a glamour fotografiu a kombinuje v sebe vlastnosti niekoľkých modifikátorov. Mäkkosť môžete meniť odnímateľnými difúznymi plochami a voštinou. Softbox je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlboký soft box KH 70 cm - rýchlo rozkladací s voštinou

Softboxy KH patria do najvyššieho radu softboxov s rýchlorozkladacou konštrukciou so zámkom pre každý prút, dvoma bielymi difúznymi plátnami a voštinou. Hlavné difúzne plátno je uchytené vo vnútri softboxu a vnútorný okraj softboxu má suchý zips pre odnímateľnú vnútornú voštinu. Vybrané modely majú aj odnímateľnú odraznú misku, teda vedia plniť ako funkciu softboxu, tak aj rozkladacieho beautydisha. KH softboxy sú dostupné v hlbokých aj plytkých variantoch, vrátane HEXA variantov s vyšším počtom prútov pre ich maximálnu pevnosť.

Hlboký softbox KH je špeciálne navrhnutý pre portrétnu, fashion a glamour fotografiu. Kombinuje v sebe vlastnosti niekoľkých svetelných modifikátorov, vďaka čomu získate perfektnú variabilitu. Vďaka svojej hĺbke softbox vytvára sústredené svetlo, ktoré sa dá prirovnať k reflektoru. Oproti nemu je ale oveľa mäkšie a vytvára tak jemné prechody svetla a tieňa. Mäkkosť môžete zmeniť difúznymi plátnami a voštinou a docieliť tak efekt reflektora alebo softboxu. Vo všetkých prípadoch je svetlo oproti klasickému softboxu viac dramatické vďaka "obtekaniu" fotografovaného objektu. Hlboký softbox je tiež ideálny pre exteriérové ​​fotenie, kde oceníte jeho presné zacielenie svetla a tým menšie svetelné straty.

Jeho rýchlorozkladacia konštrukcia zaisťuje jednoduché rozloženie a zloženie počas niekoľkých sekúnd a to aj s nasadenými difúznymi plátnami. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby zostala pevná a ľahká. 8 hliníkových prútov a Bowens adaptér, zaisťujú perfektné vypnutie softboxu a kompatibilitu so zábleskovými aj trvalými svetlami. 

 

Použitý materiál

Softbox je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa postará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna softboxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla. Softbox je tiež vybavený odnímateľnou voštinou, ktorá svetlo ešte viac zmäkčuje a usmerňuje pred seba.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a softbox tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

8 uholníkový softbox sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotografií. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla k tieňu bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť softboxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Tento typ softboxu v sebe kombinuje vlastnosti niekoľkých svetelných modifikátorov.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hlboký softbox
Rozmer plátna: Ø70 cm
Hĺbka: 55 cm
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rýchlorozkladacia
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Váha: 1 kg
Súčasť balenia: Softbox, 2 difúzne plátna, bajonet Bowens, prepravná taška

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: