Bezdrôtová riadiaca jednotka Godox X2T C pre Canon

Kód: ODP-G-X2T-C
TTL + HSS
Značka: Godox
€65,65 €54,71 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Godox X2T C je bezdrôtová riadiaca jednotka pre blesky Godox so vstavaným prijímačom pre systém Godox X kompatibilný s fotoaparátmi Canon, s ktorými funguje v TTL aj HSS režime. Pomocou tejto jednotky môžete blesky plne ovládať na vzdialenosť niekoľkých desiatok metrov. Vďaka vstavanému Bluetooth umožňuje aj ovládanie z aplikácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka X2T s označením “C” je TTL riadiaca jednotka pre bezdrôtové ovládanie a synchronizáciu bleskov Godox a fotoaparátov Canon. Táto jednotka plne podporuje režimy E-TTL a E-TTL II aj prenos vysokorýchlostnej synchronizácie HSS.

Samozrejmosťou je možnosť ovládania spárovaných bleskov v plne manuálnom režime, ktoré je, vďaka tlačidlám na tele jednotky, rýchle a jednoduché. Blesky môžete rozdeľovať do skupín a ovládať ich funkcie rovnako, ako by ste ich držali v ruke. Godox X2T sú vybavené vstavaným Bluetooth vďaka ktorému je možné ich spárovať s aplikáciou v smartfóne a ovládať blesky priamo z neho.

Tip: K riadiacim jednotkám odporúčame AA batérie Eneloop, ktoré sú navrhnuté priamo pre blesky, riadiace jednotky a fotografické prístroje.

Okrem bežných režimov a výkonu môžete pomocou jednotky nastavovať aj kompenzáciu výkonu blesku (FEC), zámok expozície (FEL), aj modelovací záblesk alebo HSS Pre-sync-delay. Touto funkciou nastavíte oneskorenie záblesku v rozmedzí 0 až 9,9 ms.

U X2T oceníte aj diódu pre AF prísvit, vďaka ktorej vám fotoaparát lepšie zaostrí v tmavom prostredí, aj hot-shoe pätici na vrchnej strane jednotky, do ktorej je možné vsunúť ďalší blesk. Aktualizáciu firmvéru je možné urobiť po pripojení cez USB-C k počítaču.

Dodatočné parametre

Kategória: Rádiové odpaľovače pre Godox
Kompatibilné fotoaparáty: Canon
Synchronizácia s bleskom: Cez systémom Godox X / cez PC port
Módy: TTL | Manuál
Synchronizačné režimy: HSS, 1. a 2. lamela
Najkratší synchronizačný čas: 1/8000 s
Kanály a skupiny: 32 / 5
Dosah: 100 m
Ovládanie cez aplikáciu: Áno
Oneskorenie expozície: Áno
FEC: Áno
FEL: Áno
AF prisvietenie: Áno
Modelovací záblesk: Áno
Nastavenie zoomu: Áno
Pamäť nastavenia: Áno
Napájanie: 2x AA batérie
Rozmery: 72 x 70 x 58 mm
Hmotnosť: 90 g bez batérií

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: